Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345
Eredmény: 41 - 49 (49) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Hogyan győztem le a tiltet?!

  1. #41
    Lelkes újonc zizzzz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    71

    Alapbeállítás

    jó írás, az elején kimondottan jót derültem, sajnos az utóbbi napokban a Tilt-haver bekopogott nálam is, tegnap sikerült a cikkben vázolt move-ot végrehajtani (nl50 miért ne ) de szerencsére kijózanodtam annyira hogy leálltam és inkább elhúztam alukálni. a BR így is megsínylette az első szintlépési kísérletet (NL10-re léptem fel tegnap 30 beülővel), hiszen 9 beülő bánta plusz még a tilt alatt 5, de ma már újra a jó kis nl5 következik. azt mondogatom magamnak, ha már egyszer megcsináltam hogy a szintlépésig jutottam akkor menni fog újra.

  2. #42
    Fáradhatatlan grinder KillBill100 avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 07.
    Hely
    komlo
    Hozzászólások
    691

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem nem annyira tetszett.
    Számomra a tilt fogalmáról jobban az érzelmi rész érdekelne, mert amiről írtál, az csak egyszerű emberi butaság.
    Nekem SOHA nem fordult meg a fejemben, hogy bankroll fölött játsszak, akármennyire is tilteltem. Sőt, ha bukószéria következett, inkább a játék teljes abbahagyása és cashout körül forogtak a gondolataim, nem pedig hogy visszanyerjem minél hamarabb nagyobb téten.
    Talán játékon belül igen, attól lesz csapkodós, hogy gyorsan jöjjön vissza az elveszett buyin, de az is inkább csak durci érzés, hogy na majd én megmutatom.
    A cikkben úgy jön le, hogy az tiltel, aki nem képes bankrollmanagementet betartani, meg felfogni a hosszútáv fogalmát, pedig szerintem ezen túl is bőven lehet tiltelésről beszélni.
    bocsi,hogy idézek,de legalabb nem kell a pocsék megfogalmazo kézségemet hasznalni.
    azert is idezlek,mert dettó szóról,szóra ugyanezt le irhattam volna.

    amit kiemelnék a tilt fogalma és nekem is az érzelmi részek jutnak eszembe róla.

  3. #43
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Nem tudom mi a bajotok vele. Nekem átjött - THX Alessio!

    Az utolsó sorokat el kéne olvasni. A lényeg, ami nekem átjött, hogy szarni kell a napi eredményekre. A sorozat ne egy elemére koncentrálj. Qrvára mind1, hogy bukóban vagy nyerőben fejezed be a napot. Az a lényeg, hogy van variancia, szerencsefaktor, ami kiegyenlítetten működik, hosszútávon. Több 100 K hand, több K sng...

  4. #44
    Fáradhatatlan grinder Alessio avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hely
    Hungary
    Hozzászólások
    701

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mi a bajotok vele. Nekem átjött - THX Alessio!

    Az utolsó sorokat el kéne olvasni. A lényeg, ami nekem átjött, hogy szarni kell a napi eredményekre. A sorozat ne egy elemére koncentrálj. Qrvára mind1, hogy bukóban vagy nyerőben fejezed be a napot. Az a lényeg, hogy van variancia, szerencsefaktor, ami kiegyenlítetten működik, hosszútávon. Több 100 K hand, több K sng...
    Jaja, pont ezt írtam egy korábbi hsz-ben, hogy a végén taglalva van a legfontosabb rész, ábrákkal.
    Túl sok mentalista van az online asztaloknál . . .

  5. #45
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 14.
    Hozzászólások
    202

    Alapbeállítás

    nekem már csak az lenne a kérdésem, hogy hol lehet feliratkozni tibeti szerzetes képzésre? Ha így folytatom hamarosan a laptop-monitor páros fogja bánni, meg a kezem. Egyszerűen olyan mélyről jövő düh kap el mostanság, hogy majd fel robbanok. És persze jönnek a hülye döntések... Ha egyszer lemákolnak egy cigi még segít, ha másodszorra is, akkor még talán - de amikor folyamatosan, arról inkább nem beszélek. Nekem valami olyan megoldás kellene amitől lenyugszok, de ugye ilyen nincs... Szóval marad, hogy pár nap szünet, pár dolcsi kiesés (vagy megmentés...)
    De olyan jó lenne egyszer úgy kezelni a dolgot, hogy: Ez van, majd legközelebb én leszek a nyerő.
    Szerintem, ha élőben játszanék, simán ráborítanám az asztalt a többiekre...

  6. #46
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet 1rk4f1rk4 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem már csak az lenne a kérdésem, hogy hol lehet feliratkozni tibeti szerzetes képzésre? Ha így folytatom hamarosan a laptop-monitor páros fogja bánni, meg a kezem. Egyszerűen olyan mélyről jövő düh kap el mostanság, hogy majd fel robbanok. És persze jönnek a hülye döntések... Ha egyszer lemákolnak egy cigi még segít, ha másodszorra is, akkor még talán - de amikor folyamatosan, arról inkább nem beszélek. Nekem valami olyan megoldás kellene amitől lenyugszok, de ugye ilyen nincs... Szóval marad, hogy pár nap szünet, pár dolcsi kiesés (vagy megmentés...)
    De olyan jó lenne egyszer úgy kezelni a dolgot, hogy: Ez van, majd legközelebb én leszek a nyerő.
    Szerintem, ha élőben játszanék, simán ráborítanám az asztalt a többiekre...
    egy kedves barátom ajánlotta: vastag réteg hungarocell, vond be valami bőr szerű anyaggal.mindegy hogyan csak nem gyűrötten.tedd fel olyan helyre ahol ütheted ha nem akarod feltenni a falra tedd le a földre.a találmánya püffpad névre hallgat.gondolom a touchpad összetörése után adta neki ezt a nevet.olcsóbb mint a monitorGL
    _____________________
    "-mire adtad meg az AI-t?
    -blöff calloltam"

  7. #47
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 14.
    Hozzászólások
    202

    Alapbeállítás

    Idézet Johnny Diablo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egy kedves barátom ajánlotta: vastag réteg hungarocell, vond be valami bőr szerű anyaggal.mindegy hogyan csak nem gyűrötten.tedd fel olyan helyre ahol ütheted ha nem akarod feltenni a falra tedd le a földre.a találmánya püffpad névre hallgat.gondolom a touchpad összetörése után adta neki ezt a nevet.olcsóbb mint a monitorGL

    Nem rossz én egy bokszzsákon (így kell ezt írni? nagyon hülyén néz ki...) gondolkoztam, azt lehetne ütni vágni Tegnap este tönkretettem az utolsó egeremet is a harmadik falhoz vágást már nem bírta ki, most kölcsönbe van nálam egy holnapig. Este derbi, remélem a monitor túléli... GL

  8. #48
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    jó írás

  9. #49
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806

    Alapbeállítás

    Lazulás és nyugalom
    A pókerasztalnál lazának és nyugodtnak kell lenned. Ha unatkozni kezdesz, ha figyelmen kívül hagyod a saját magad által felállított szabályokat, ha hatalmába kerít a "semmi nem számít" - akkor azonnal hagyd abba a játékot!

    Tanuld meg, mikor kell abbahagyni - ez jelenti az alapvető különbséget a vadász és az üldözött vad között. Ne játssz olyan asztalokon, ahol tiltre kerülhetsz. Nyilván nem ülnél le minden pénzeddel egy valódi profi ellen játszani.
    Faréj and zvar19 like this.
    Twitter Blog
    "De nem az számít mekkorát ütsz, hanem, hogy mennyi ütést állsz ki, mikor talpon kell maradni! Bírni kell a pofont és muszáj menni tovább! Csak így lehet győzni!"

Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •