Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 18 (18) összesen
Like Tree20Likes

Téma: Imádom a vasárnapokat! - GeoManousos a Sunday Million győzelemről

  1. #11
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De hozzáteszem, hogy akinek van elég vér a pucájában, hogy Sunday Million FT-jén 5BB deepen eljátszon 87o-val egy stop&go-t, az meg is érdemli a nagy lóvét.
    Akkor is ezt mondanád, ha te lettél volna a QT? Ez nem vér a pucában, ez totális agyatlan játék, legalábbis számomra, lehető legrosszabb flop egy stop&go-hoz szerintem, még a pocket underpárok nagy részét sem biztos hogy dobatja, semmilyen draw-t, stb... Aztán lehet hogy én vagyok szűklátókörű, és valójában egy óriási readen alapuló, korát minden tekintetben megelőző játék, elvégre én nem nyertem EPT-t meg SM-t...
    Ezzel csak az a baj, hogy mikor már egy pro-tól látok ilyet SM döntő asztalon, és nyer is vele, végképp megerősíti a hitem abban, hogy ha ebben a teremben gondolkodsz, akkor véged, klikkelgetni kell, és ha olyan a lapjárás, mindegy mekkorát hibázol, úgyis te nyered a versenyt.
    Dozso, SMaster50, tonyi and 1 others like this.
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  2. #12
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet shiningKKingdom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor is ezt mondanád, ha te lettél volna a QT? Ez nem vér a pucában, ez totális agyatlan játék, legalábbis számomra, lehető legrosszabb flop egy stop&go-hoz szerintem, még a pocket underpárok nagy részét sem biztos hogy dobatja, semmilyen draw-t, stb... Aztán lehet hogy én vagyok szűklátókörű, és valójában egy óriási readen alapuló, korát minden tekintetben megelőző játék, elvégre én nem nyertem EPT-t meg SM-t...
    Ezzel csak az a baj, hogy mikor már egy pro-tól látok ilyet SM döntő asztalon, és nyer is vele, végképp megerősíti a hitem abban, hogy ha ebben a teremben gondolkodsz, akkor véged, klikkelgetni kell, és ha olyan a lapjárás, mindegy mekkorát hibázol, úgyis te nyered a versenyt.
    Tök komolyan kérdezem: te mit tettél volna ebben a szituációban az ő lapjával???
    Ne írd azt, hogy hátnemezt azbiztos, hanem próbálj meg valami ennél értelmesebbet ebben a fos helyzetben kitalálni.
    Naugye.

    Mindenki látja, hogy ez egy pocsék flop a stop&go-ra. De ezt osztották.
    Utoljára módosítva: Krejdül által: 2015. 02. 26. 01:42

  3. #13
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet shiningKKingdom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor is ezt mondanád, ha te lettél volna a QT? Ez nem vér a pucában, ez totális agyatlan játék, legalábbis számomra, lehető legrosszabb flop egy stop&go-hoz szerintem, még a pocket underpárok nagy részét sem biztos hogy dobatja, semmilyen draw-t, stb... Aztán lehet hogy én vagyok szűklátókörű, és valójában egy óriási readen alapuló, korát minden tekintetben megelőző játék, elvégre én nem nyertem EPT-t meg SM-t...
    Ezzel csak az a baj, hogy mikor már egy pro-tól látok ilyet SM döntő asztalon, és nyer is vele, végképp megerősíti a hitem abban, hogy ha ebben a teremben gondolkodsz, akkor véged, klikkelgetni kell, és ha olyan a lapjárás, mindegy mekkorát hibázol, úgyis te nyered a versenyt.
    Azt nem tudom pontosan ez mennyire lesz jó a 87o-val, de ha már pre megadott, a legkisebb equity-vel is be kell hogy tegye flopon.

  4. #14
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tök komolyan kérdezem: te mit tettél volna ebben a szituációban az ő lapjával???
    Ne írd azt, hogy hátnemezt azbiztos, hanem próbálj meg valami ennél értelmesebbet ebben a fos helyzetben kitalálni.
    Naugye.

    Mindenki látja, hogy ez egy pocsék flop a stop&go-ra. De ezt osztották.
    Kezdjük ott hogy nem kerültem volna ilyen helyzetbe, mert mondjuk nem fogok ekkora stackből callolni oop.
    Lehet hogy én vagyok túl feszes , de a call itt majdnemhogy az ellenfélre nézve megalázó (Kb: "na nézd, én akkora király vagyok, hogy ekkora stackből is megoldom ellened majd oop!")
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  5. #15
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt nem tudom pontosan ez mennyire lesz jó a 87o-val, de ha már pre megadott, a legkisebb equity-vel is be kell hogy tegye flopon.
    Nem tudom, nem sok MTT-t játszom, de ezzel elvileg az ellenfele is tisztában lesz, ha kicsit is kompetens, nem? Így pedig már értelmét veszti az egész számomra. Azért mégiscsak egy SM final table, vagy mi...
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  6. #16
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet shiningKKingdom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kezdjük ott hogy nem kerültem volna ilyen helyzetbe, mert mondjuk nem fogok ekkora stackből callolni oop.
    Lehet hogy én vagyok túl feszes , de a call itt majdnemhogy az ellenfélre nézve megalázó (Kb: "na nézd, én akkora király vagyok, hogy ekkora stackből is megoldom ellened majd oop!")
    Ok, azt mondod, hogy mit nem tettél volna, de azt nem, hogy mit igen. 5BB-re a push (ha jól emlékszem, mindenkinek jóval nagyobb sztekkje volt) az szerintem 87o-val call a nagyvakból, ez azt jelenti, hogy dobni -EV. Pushnál meg nyilván jobb a stop&go, hátha nagyon mellétalálja az emelőt a flop. De holnap majd megnézem HR-ben.

    Annyira azért nem kell lenézni a csávót, hogy ő még májerkodni akar ezzel a line-al, totál egyértelmű volt, hogy ezt itt beteszi any flopon előlről.

  7. #17
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ok, azt mondod, hogy mit nem tettél volna, de azt nem, hogy mit igen.
    Dehogynem, dobtam volna pre. de ha már mindenképp muszáj megjátszani, akkor is bepusholom inkább, igaz hogy nincs FE, de jó eséllyel lesz 3x-40%-om, mint hogy jöjjön egy borzalmas flop, és kb drawing dead tegyem be.
    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    5BB-re a push (ha jól emlékszem, mindenkinek jóval nagyobb sztekkje volt) az szerintem 87o-val call a nagyvakból, ez azt jelenti, hogy dobni -EV. Pushnál meg nyilván jobb a stop&go, hátha nagyon mellétalálja az emelőt a flop. De holnap majd megnézem HR-ben.
    Ha erre a játékra bármilyen progival kihozod hogy +EV, újra kell alkotnom a játékról alkotott fogalmaim.

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Annyira azért nem kell lenézni a csávót, hogy ő még májerkodni akar ezzel a line-al, totál egyértelmű volt, hogy ezt itt beteszi any flopon előlről.
    Nem nézem le, csak nem értem hogy ez hogy lesz jó valaha is. Gondolod, hogy az ellenfelének nem volt egyértelmű hogy mit csinál? Szerinted el fog dobni valaha is bármit egy olyan range-ből, amivel egy 5bb-s nagyvakra emelt rá, bármilyen flopon?
    Dozso likes this.
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  8. #18
    Lelkes újonc aceman08 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 03.
    Hely
    ózd
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás

    Azért azt megjegyezném, h a srácnak többször volt szine az ft-n, mint nekem egész évben!
    shiningKKingdom likes this.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •