Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree5Likes
  • 2 Post By Krejdül
  • 2 Post By Aptok
  • 1 Post By van Gerwen

Téma: Pads1161 érdekes leosztásai az IPT Málta Main Event 1. napján

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Pads1161 érdekes leosztásai az IPT Main Event 1. napján


  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Rohadtjó olvasni ezeket, mégmégmég!

    Amúgy az utolsó parti tényleg durva. Kicsit olyan, mintha eldobná azért a papírját, hogy bebizonyítsa, hogy nem borul ki a dobás után. GG!
    banoster and kriispirolls like this.

  3. #3
    Lelkes újonc tmbrüno avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Tényleg nagyon jók! Krejdül+1 még ilyeneket!

    Nekem annyi a fura, hogy ha egy ilyen river kártyán a checkel blöfföt indukálok, akkor minek a foldolok.

  4. #4
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Az utolsó leosztást én se értem. Bár nem írja milyen pozícióból emelt de ha jól számolom 23bb vel kezdte a partit. Ha az ellenfele szuperagrónak tartja őt akkor miért gondolja pads1161 hogy 99 leht a BTN-nél ? (Persz ilyen alapon AQ se lehetne nála de lehet nem is az volt.) Sőt 23 eff semilyen setnek nem kéne BTN-nél lenni. Más kérdés hogy besült flush húzók sem lesznek BTN-nél mert inkább suited lapok foglyák alkotni a preflop call ranget. Blöfje csak blöfbefordult párral lehet 98s T9s vagy ha mégis vanak off lapjai akkor KJo esetleg QJo ha callol ilyenel a BTN. Padsnak river check range gondolom viszonylag ritkán lesz. Szóval ha BTN hajlamos blöfbe fordulni párokkal akkor callolnám. Ha nincs semmi infóm erről akkor is callolnám mert elégé a rangünk tetején vagyunk. Én csak akkor dobnám ha nem valuzik vékonyan az ellenfél és nem fordul blöfbe párokkal és van valami élő tellem és megmutatja a flus-ét.
    kriispirolls and Krejdül like this.

  5. #5
    Fanatikus tag lumpi avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 25.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az utolsó leosztást én se értem. Bár nem írja milyen pozícióból emelt de ha jól számolom 23bb vel kezdte a partit. Ha az ellenfele szuperagrónak tartja őt akkor miért gondolja pads1161 hogy 99 leht a BTN-nél ? (Persz ilyen alapon AQ se lehetne nála de lehet nem is az volt.) Sőt 23 eff semilyen setnek nem kéne BTN-nél lenni. Más kérdés hogy besült flush húzók sem lesznek BTN-nél mert inkább suited lapok foglyák alkotni a preflop call ranget. Blöfje csak blöfbefordult párral lehet 98s T9s vagy ha mégis vanak off lapjai akkor KJo esetleg QJo ha callol ilyenel a BTN. Padsnak river check range gondolom viszonylag ritkán lesz. Szóval ha BTN hajlamos blöfbe fordulni párokkal akkor callolnám. Ha nincs semmi infóm erről akkor is callolnám mert elégé a rangünk tetején vagyunk. Én csak akkor dobnám ha nem valuzik vékonyan az ellenfél és nem fordul blöfbe párokkal és van valami élő tellem és megmutatja a flus-ét.
    KJo nem checkelne a riveren SD képesség miatt?

  6. #6
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    AK top2-t eldob ilyen boardon, ilyen line után, 10/4-et tol, pfff, ezek alapján elég nagy csalódás. Nem ártana innia egy keveset játék közben.
    Krejdül likes this.

  7. #7
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Annak idején Gus Hansen játszott Nyílt lapokkal .
    Nekem ezek a leosztás elemzések magasabb színvonalúak, bár nekem a 3. Leosztásban az AK dobása egy image tálalása . Lehet hogy kamuzott?
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  8. #8
    Fanatikus tag termin avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    van olyan, h online pro és élőfish?

  9. #9
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet termin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    van olyan, h online pro és élőfish?
    Itt az ékes példája.

  10. #10
    Fanatikus tag termin avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    az előző sorozatban is volt néhány kínos momentum imo

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •