Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 20 (20) összesen
Like Tree1Likes

Téma: A hét főbűn, avagy költséges hibák short stack játék esetén

  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet psycho eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon jó lett a cikk, Gartulálok!!! Egy-két gyakorlati dologgal egészíteném ki.
    Általában olyan asztalt válasszunk, ahol magas a flopnézés. Ha ilyen nincs feltüntetve (pl. Party poker), akkor válaszzunk nagy potátlagú asztalokat, illetve ahol alacsony a H/H szám (Hands/Hour). Továbbá arra ügyeljünk, hogy asztalra kerüléskor akkor kapjunk először lapokat, mikor BB vagyunk (wait for BB opció), különben szemét lapokkal is játékba kerülhetünk, és ez sok asztalnál sok pénzbe kerülhet..
    Te olvastad az előző cikket?

    Short Stack Stratégia

  2. #12
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te olvastad az előző cikket?

    Short Stack Stratégia
    Pont ezt akartam mondani

  3. #13
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Én nagyon sokat jatszottam sss-t, és mióta deep beülővel is nyerek, mégjobban megy. Lehet lazábban játszani, csak figyelni kell a hudot. Lag ellen vissza kell tolni gyengébb lapokkal is. A vaklopásom itt is 40-50%

  4. #14
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nagyon sokat jatszottam sss-t, és mióta deep beülővel is nyerek, mégjobban megy. Lehet lazábban játszani, csak figyelni kell a hudot. Lag ellen vissza kell tolni gyengébb lapokkal is. A vaklopásom itt is 40-50%
    Nekem 9 asztal van 1 kepernyon, meg az asztalok sem igazan fernek el rendesen, nemhogy a HUD (plusz figyelni 9*8 szamsort...)

    De abban egyetertek, hogy a vakokat azert muszaly idonkent lopkodni. Valamint az is NAGY hiba, ha valaki tulsagosan befeszul, es csak JJ+ lapokkal jatszik. Nagyon nagy halastoban kell furdozni, hogy igy megadjak emelesunket.

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder psycho avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 11.
    Hely
    Mournhold, City of Light, City of Magic
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    Idézet Bajkevero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pont ezt akartam mondani
    Hopp, lemaradtam..Így utólag is bocsánatot kérek!!

    "Csalni nem könnyű, de rendkívül gazdaságos." (ivan41)
    -- THE PASSION THAT UNITES US ALL!!--

  6. #16
    Fanatikus tag CENTURIO avatara
    Csatlakozott
    2007. 07. 02.
    Hely
    Tata
    Hozzászólások
    211

    Alapbeállítás

    Nem tudja vki, hogy everesten az asztalnál ülve játék közben hogyan lehet v felállni az asztaltól (anélkül h bezárnánk az ablakot) v pénzt elrakni a számlánkra, tehát ha ezt a stratégiát követem, akkor ha mondjuk felduplázom magam 2 beülőre, akkor csak úgy tudom elrakni a pénzem, ha kilépek attól az asztaltól? (mert akkor meg beülnek a helyemre )
    Damages következő évad: Patty Hewes vs Full Tilt Poker

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder wilddrew avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    741

    Alapbeállítás

    Idézet CENTURIO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudja vki, hogy everesten az asztalnál ülve játék közben hogyan lehet v felállni az asztaltól (anélkül h bezárnánk az ablakot) v pénzt elrakni a számlánkra, tehát ha ezt a stratégiát követem, akkor ha mondjuk felduplázom magam 2 beülőre, akkor csak úgy tudom elrakni a pénzem, ha kilépek attól az asztaltól? (mert akkor meg beülnek a helyemre )
    Asztalról pénzt nem lehet/szabad kivenni (talán going south az angol szleng erre, amikor valaki leszedi a zsetont az asztalról?), csak betenni

  8. #18
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás

    Idézet CENTURIO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudja vki, hogy everesten az asztalnál ülve játék közben hogyan lehet v felállni az asztaltól (anélkül h bezárnánk az ablakot) v pénzt elrakni a számlánkra, tehát ha ezt a stratégiát követem, akkor ha mondjuk felduplázom magam 2 beülőre, akkor csak úgy tudom elrakni a pénzem, ha kilépek attól az asztaltól? (mert akkor meg beülnek a helyemre )
    Ez valoban nem megengedett semelyik teremben sem. Sot sok teremnel, ha felallsz az asztaltol es visszaulsz hozza bizonyos idon belul, akkor minimum akkora osszeggel kell leulnod, mint amivel felalltal.

    Megoldas lehet a cap limit asztalok, ahol beallithatod a cap-et a 20BB-re, es akar itt full zsetonmennyiseggel is beulhetsz, ezzel is alcazod, hogy SSS jatszol. Bar ezt meg en nem probaltam... plusz nagyon idegesito, mikor AA-val kezedben ulsz full stack, es valaki a semmibol full stack all-in nyom rad, de te csak a 20BB ereeig tudod a tetet tartani.

  9. #19
    Fanatikus tag CENTURIO avatara
    Csatlakozott
    2007. 07. 02.
    Hely
    Tata
    Hozzászólások
    211

    Alapbeállítás

    Aha, köszi, akkor ez egy kicsit macerás lesz
    Damages következő évad: Patty Hewes vs Full Tilt Poker

  10. #20
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 21.
    Hely
    Bana
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Bocsi, de nem igazán értem a short stack stratégia MTT-re vonatkzik, én azthittem ez egy torna stratégia, ezt ha jóltudom "kisletétes stratégiának" szokták nevezni. Egyébként jól sikerült a cikk! Köszi!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •