Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2015. 11. 20

    Lapok:
    Játék:
    Játékosok: 8 fő
    Pozició: BB
    Kis vak: 500
    Nagy vak: 1,000 (125 ante)

    Online pókerezel egy $160 nevezési díjú versenyen amikor JJ lapokat kapsz nagyvak pozícióban. Az UTG-ben ülő játékos 2,000-ig emel, az UTG+1-ben ülő játékos callol, az MP 13,500 zsetonnal all-in megy, dobások után te következel, mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Fanatikus tag termin avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    27%- potodsszal foldolunk jj-vel itt? hm...

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet termin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    27%- potodsszal foldolunk jj-vel itt? hm...
    Hogy jött ki a 27?
    Másrészt nem a potodds a kérdés, hanem hogy a call semmiképpen nem jöhet szóba úgy, hogy mögöttünk még ott csücsül két játékos.

    Javítom: már értem mire mondod a 27-et. A válaszuk elolvasása előtt voltam, és azt hittem nem az UTG+1 pushára számolsz potoddsot, hanem simán a push callra.

    Amúgy nem tetszik ez a megoldás továbbra sem. De nem tudom, hogy csinálnám máshogy.
    Utoljára módosítva: Krejdül által: 2015. 11. 22. 14:58

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Én a raisere tippeltem, mert hirtelen huszonx nagyvakot számoltam.De ilyen deepen én is gondolkoztam, hogy call vagy izo raise.De 100$+ os versenyen plusz komoly info nélkül nem építenék még nagyobb kasszát, és, ha mi callolunk az valóban nagy erőt mutat, mint esetleg egy izolaálás sztem. ezért se fog postflop nagyon kiblöffölni. Plusz, ha call/raisel akkor dobni kell sztemEzért is, ha callolunk, akkor monsterekkel tovább emel az eredeti emelő vagy a megadó és akkor is sima dobás viazont ebben az esetbe kevesebbet veszítünk sztem. .Itt én kb QQ+ al raiselnék tovább.

    Végre nem egy teljesen egyértelmű hand, amiről lehet beszélni.
    Utoljára módosítva: Fiatal által: 2015. 11. 22. 21:08

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •