Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Capped range 3-bet potban top regular ellen


  2. #2
    Lelkes újonc iDonkey avatara
    Csatlakozott
    2015. 08. 24.
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Szép elemzés, mintha egy Aptok videót látnék leírva :-)

  3. #3
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Nagyon korrekt elemzés.
    Egy kérdés azonban felmerült bennem. Ha olyan river esik ami kiegészíthet húzókat, akkor inkább megadna, mint blank/kifejezetten rossz blöff lapon??

    Ha a válasz nem, akkor már a turn megadás is kérdéses.
    Ha a válasz igen, akkor az összes 6, 7, T, Q, K és egyéb kárók esetén szintén nagyon rossz aránya lesz a blöff/érték kombóknak hero szemszögéből, mivel rengetegszer ki is egészül, így a turn megadás megint kérdéses.

    Szóval akkor most mi lenne jó hero-nak?

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Mi ez a program, amiről betette a print screeneket? Valami saját fejlesztésű cucc lehet?

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder hosocske avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    993

    Alapbeállítás

    Flopzilla

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet hosocske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Flopzilla
    Thx, nem tudom, hogy nem ismertem.

  7. #7
    Lelkes újonc iDonkey avatara
    Csatlakozott
    2015. 08. 24.
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Idézet Flush67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon korrekt elemzés.
    Egy kérdés azonban felmerült bennem. Ha olyan river esik ami kiegészíthet húzókat, akkor inkább megadna, mint blank/kifejezetten rossz blöff lapon??

    Ha a válasz nem, akkor már a turn megadás is kérdéses.
    Ha a válasz igen, akkor az összes 6, 7, T, Q, K és egyéb kárók esetén szintén nagyon rossz aránya lesz a blöff/érték kombóknak hero szemszögéből, mivel rengetegszer ki is egészül, így a turn megadás megint kérdéses.

    Szóval akkor most mi lenne jó hero-nak?
    Szerintem azért igen a válasz, mert ekkor nő a blöff frekvenciája villain-nak, mert tudja, hogy az általad említett lapok hero számára ijesztő kártyák lehetnek és így jó lehet a bluffcatch. Viszont egy ilyen blank riveren all-in megy az ellenfél, tudván azt, hogy nem sok mindent változtat ez a lap, egy rossz blöff kártya, ennek ellenére betolja zsetonjait, inkább lesz érték hívás. És ezzel a mérettel az ő sd képes lapjával a bluff catcher lapjainkat célozhatja (merged), hogy hátha hero callozunk még egy ilyen riveren is (valamint amivel call-t tervezünk ezen a ponton ugyanúgy megadunk egy kis betet, mint egy nagyot). Szerintem ezért írta hero, hogy hibát követett el amikor megadta a river hívást.

    Félve válaszolok erre, mert szerintem az ilyen elemzésekhez még kevés vagyok, de így hirtelen ez a személyes véleményem.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •