Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 16 (16) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Summer of Grind promóció a Partypokeren

  1. #11
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet mattack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    4-et lehet megnyitni egyszerre, kombinálva is!
    Köszi! Ez szomorú hír, reménykedtem 6-8 asztalban, akkor leültem volna tolni 2 hetet, mert jó kis promó

    Idézet kpuzsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    EElképzelhető ez ?
    Teljesen elképzelhető, igen, én ilyesmi promók idején, akadémiás versennyel, rakebackkel és FD-vel kombinálva többször is hoztam 100% környéki visszatérítést. Ez elég jót adhat most, főleg az NL10-es játékosoknak, de szerintem még 25-50-en is érdemes rámenni.
    kriispirolls likes this.

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Megvan amúgy, hogy miért éri ez meg a PP-nek.
    Hát ott, hogy baszott nagy regwart alakított ki, és agyonpörgeti a rake-t velük.
    Én három nap és 15k hand alatt masszív bukót hoztam össze, úgyhogy nekem ez eddig tartott, szenvedjen ott a sok hülye között az, akinek hat anyja van. Ezt a fos speed pókert amúgy sem emberi idegzettel megáldottaknak találták ki...
    Valamiért sima asztalokon kényelmesen tudom hozni a 10bb/100-at, ennek kétszeresét meg elbukni gyorspókeren. Ha hinnék benne, azt mondanám, hogy csalik a rendszer, de biztos csak nálam van így, másnál meg nem.

  3. #13
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 11. 29.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Szerintem manapság már mindenhol hatalmas regwar van CG-ben.Küzdeni kell mint malac a jégen! Sajnos. Nem lehet, hogy variancia volt ez? Túl nagy a differencia a két érték közt (10 bb/100 és -20 bb/100 ). Kérnék még véleményeket a mezőnyről. Én is most regeltem, tervezem befizetni.Köszönöm!

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Sajóvelezd
    Hozzászólások
    520

    Alapbeállítás

    Igazából 90% regek tolják , de 70%-uk shortstack, meg bot ritkán betér 1-2 fish aki 4-5 perc alatt betolja a pénzét vagy durván feltolja magát.egyébként nem vészesek simán kilehet hozni akár nullára is és úgy nem rossz pénz , persze bele kell tenni a melót.

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Most benéztem én is 4-5 percre, de sikítva menekültem, okádék, ami ott folyik, nem beszélve az újabb érthetetlen lemakkokról. Ez több mint durva, de tuti az RNG járatja velem a bolondját, vagy nem, ezt most már tényleg nem fogom megtudni. Akinek van némi ép esze, az nem kezdi el ezt a promót, az idegei meg az élete meg az ideje bánná...

  6. #16
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Én pénteken kezdtem neki és fizettem be ide 142$-t. Játszottam 4-5 sessiont, a HM-m szerint 8$ körüli pluszban zártam a napot. Ehhez képest az egyenlegem a nap végén 118$-on állt. Mintha az asztalok bezárása után nem írta volna vissza az egyenlegemhez a játékban lévő pénemet... Ezt betudtam, annak, hogy a HM nem trackelte az összes handemet (a küldetés számlálója kb 1500-al több lejátszott handet mutatott a nap végén), de érzésre egyáltalán nem tűnt ekkora bukónak ez a nap (a sessionjeim közül egy volt csak minuszos a HM szerint).

    Ma ismét játszottam 1500 handet 118$-ról indulva, nem ment túl jól -3bI (-28$ a HM szerint) lett a vége, az egyenlegem pedig 66$-on áll... azért ez már elég nagy eltérés.

    Írtam az ügyfélszolgálatuknak képekkel megtámogatva, kíváncsi leszek mit írnak. Ti már tapasztaltatok itt hasonlót?

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •