Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 18 (18) összesen
Like Tree5Likes

Téma: PA Twitch - Tir-X ázsiai portyára indul

  1. #11
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet fszt2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csatolás 13891

    Az megvan, login után ez jön be.
    Itt neked kell megadnod egy 6 jegyű PIN-kódot, amit te választasz és utána ezzel tudsz majd belépni.
    Illetve kellett volna, mert úgy látom beütögettél többször is valamit, és nem ugyanazt, szóval elsőre megadtál egyet, másodikra meg próbáltál valami mást. Most azzal tudnál belépni, amit elsőre írtál be.

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Óvatosnak lenni persze sosem árt, minden termünkkel kapcsolatban örömmel vesszük, ha megosztjátok a pozitív és negatív tapasztalatokat, hogy átfogóbb képet kapjon a közösség.
    2+2-n olyan magyar HS reg írja, hogy neki gyanús a terem, aki a másik (piros) oldalon edző volt. Azt is leírja, hogy azért nem volt "óvatos" mert bennetek bízott meg. Mondjuk szerintem hülye, aki bennetek megbízik, nem egy később becsődölő/pénzekkel lelépő terembe bevittétek már az embereket, stb..
    mmm likes this.

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    Ha ez a legnépszerűbb ázsiai terem, akkor k...tt igénytelenek :-D
    nightfury likes this.

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2+2-n olyan magyar HS reg írja, hogy neki gyanús a terem, aki a másik (piros) oldalon edző volt. Azt is leírja, hogy azért nem volt "óvatos" mert bennetek bízott meg. Mondjuk szerintem hülye, aki bennetek megbízik, nem egy később becsődölő/pénzekkel lelépő terembe bevittétek már az embereket, stb..
    Nyilván az akadémia pisztolyt fog a regek fejéhez, hogy hova fizessenek be...
    Krejdül likes this.

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet csabacz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyilván az akadémia pisztolyt fog a regek fejéhez, hogy hova fizessenek be...
    Ha nem pont azt írtam volna le, hogy hülye, aki feltétel nélkül megbízik az akadémia bármilyen ajánlásában, akkor érteném, mi a f@aszért kötözködsz...
    nightfury likes this.

  6. #16
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Tir-X összes unibetes twitch videójat gond nélkül vegignéztem de ezt most nem ment. Kb 10 percet néztem hát nagyon tré a szoftver A "fast" asztalokon epic hogy kattintani nincs időd és már be is dobta.

  7. #17
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 11. 07.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Egyébként nekem 1,5 hónapja azt mondják, hogy jelenleg nem tudnak kifizetni csak netellerre, és csak pár nap mire újra lesz skrilles kifizetés. Majd küldenek emailbe értesítést ha lesz. (Azóta is küldik)

    Másnak sincs skrilles dep/withdraw vagy csak nekem nem akarják ideadni a pénzem?

  8. #18
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 02. 21.
    Hozzászólások
    84

    Alapbeállítás

    Most kerdeztem es meg mindig csak netteller van, kerdeztem azt is hogy a jatekaik elerhetok -e pl Angliaban, Hoolandiaban es Magyarorszagon, erre is hatarozott igen volt a valasz, erre mikor csak rakattintottam a games gombra rogton nyilt a kovetkezo oldal, amin kb 2 centis betukkel allt hogy RESTRICTED AREA... (Angliaban vagyok ugyanis)

    Kerdesem a kovetkezo: mi a legegyszerubb modja hogy innen tudjak jatszani?

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •