Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 26 (26) összesen
Like Tree16Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2018. 06. 20

  1. #21
    Fanatikus tag ÁradóFolyó avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 21.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás szükséges Bankroll nagysága

    Valahol itt ezen az oldalon egy vonatkozó cikkben olvastam ezt a javaslatot még évekkel ezelőtt.
    Te mekkora bankrollt javasolnál MTT és mekkorát Cash vonatkozásában? És miért?

  2. #22
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet ÁradóFolyó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valahol itt ezen az oldalon egy vonatkozó cikkben olvastam ezt a javaslatot még évekkel ezelőtt.
    Te mekkora bankrollt javasolnál MTT és mekkorát Cash vonatkozásában? És miért?
    MTT ben fogalmam sincs, cashben is függ sok mindentől.

    Itt az admin 2009es javaslata, amikor azért könnyebben verhetőek voltak az említett limitek.

    Bankroll menedzsment FAQ

  3. #23
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Hát cashben is minimum 50-60 BI kell NL25-ig, felette meg 100 BI nem árt.
    MTT-t meg 400 átlag BI alatt biztos nem játszanék, biztos játékhoz meg 800-1000 BI szükséges.

  4. #24
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Én azt mondanám cash-re 200BI-nel érdemes számolni, persze micro limiten valószínűleg nincs akkora szórás de összességében nagyon nagy swingek lehetnek a játékban.

    Élő játékban ez persze megint más, sokkal kevesebb hand megy le óránként, kevesebb az akció is ahol nagy varianciájú döntéseket hoznánk. De az 5 beülő egész biztosan kevés lesz rollnak. Stop lossnak jó lehetne, ha szükséges

  5. #25
    Fanatikus tag ÁradóFolyó avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 21.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Köszönöm a válaszokat BR vonatkozásában.
    Az 5 beülő egyébként egy Black Jack könyvből van.
    A profi BJ játékosok Las Vegasban állítólag 5 beülővel dolgoznak és ha egy elmegy, akkor aznapra befejezik.

    Érdekes, hogy ha ez pókerben nem elég, ez tulajdonképpen azt jelenti, hogy pókerben nagyobb a variancia, mint Black Jack-ban, amely egy full szerencsejáték (bár állítólag kártyaszámolással lehet befolyásolni a szerencsét is (nem tudom:-)

  6. #26
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet ÁradóFolyó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a válaszokat BR vonatkozásában.
    Az 5 beülő egyébként egy Black Jack könyvből van.
    A profi BJ játékosok Las Vegasban állítólag 5 beülővel dolgoznak és ha egy elmegy, akkor aznapra befejezik.

    Érdekes, hogy ha ez pókerben nem elég, ez tulajdonképpen azt jelenti, hogy pókerben nagyobb a variancia, mint Black Jack-ban, amely egy full szerencsejáték (bár állítólag kártyaszámolással lehet befolyásolni a szerencsét is (nem tudom:-)
    Akkor ez blackjack-ben sem bankroll, hanem a Dani által már korábban említett stop loss határ.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •