Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 39 (39) összesen
Like Tree71Likes

Téma: Kitiltották a bajnokot - a PS elkobozta a 142 ezer dolláros Sunday Million nyereményt

  1. #31
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Szoftweresen a ghostingot kb soha nem lehet kiszűrni hacsak nem mesebeli hülye aki csinálja. Ha a PS virtuális gépben fut, akkor monitorozhat amit akar nem látja meg mit csinálsz a hoston. De ha aggódsz hogy a mesterhacker a Venom segítségével átvette a hatalmat, akkor fogsz egy másik gépet egy másik hálózaton és ráirányítod a kamerát a képernyődre oszt jó napot.
    Utoljára módosítva: illese által: 2018. 10. 05. 08:51
    sztalin and törpiszörpi like this.

  2. #32
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 04. 10.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Boven eleg a statjait vizsgalniuk. Szerintem kb. egy bo oras vizsgalat eleg is. Konnyen eszreveheto hogy az 5$ b.e.-s gyenge statok hirtelen 100+-os nyerove valtak.

  3. #33
    Lelkes újonc XiSiLdUrX avatara
    Csatlakozott
    2017. 11. 12.
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    Én is erre gondoltam először, hogy vszeg hirtelen megváltoztak a licitálási szokásai meg a timing és ez szúrhatott szemet PS-nek. De ez nem tudom mit bizonyít jogilag, mert nem kézzel fogható. Azt is mondhatja rá ,hogy addig ittasan/vagy betépve játszott és kijózanodott addig a pontig
    CsabiST and sztalin like this.

  4. #34
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 10. 23.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    Idézet XiSiLdUrX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is erre gondoltam először, hogy vszeg hirtelen megváltoztak a licitálási szokásai meg a timing és ez szúrhatott szemet PS-nek. De ez nem tudom mit bizonyít jogilag, mert nem kézzel fogható.
    Nem tudom, hogy az elfogadott szabályokban van-e leírva olyan, hogy nekik más módon vagy akármilyen módon kell-e bizonyítaniuk ilyen esetben bármit is.

  5. #35
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet XiSiLdUrX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is erre gondoltam először, hogy vszeg hirtelen megváltoztak a licitálási szokásai meg a timing és ez szúrhatott szemet PS-nek. De ez nem tudom mit bizonyít jogilag, mert nem kézzel fogható. Azt is mondhatja rá ,hogy addig ittasan/vagy betépve játszott és kijózanodott addig a pontig
    Vagy fordítva, belőtte magát hogy jobban menjen?

  6. #36
    Lelkes újonc XiSiLdUrX avatara
    Csatlakozott
    2017. 11. 12.
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    Passz. De biztos van valami játékosvédelmi szerv vagy fogyasztóvédelem, ami minden ASZF felett rendelkezik .... , a PS sem egy atyaúristen csak mert piacvezető.

  7. #37
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Idézet XiSiLdUrX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Passz. De biztos van valami játékosvédelmi szerv vagy fogyasztóvédelem, ami minden ASZF felett rendelkezik .... , a PS sem egy atyaúristen csak mert piacvezető.
    Márpedig atyaúristen,elfogadtad,kipipáltad.

    gl
    gzp74 and csiga19794 like this.

  8. #38
    Lelkes újonc asafderg avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    86

    Alapbeállítás

    "Azóta kiderült, hogy a szeptember 30-i Sunday Million bajnoka a szabálysértő. Tardif, ellenőrzésképp, megpróbált küldeni neki egy centet, a rendszer azonban ezt nem engedte, ami szintén arra utal, hogy lftgjc-t kitiltották a teremből."

    lftgjc visszaküldött neki kettő centet

  9. #39
    Lelkes újonc asafderg avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    86

    Alapbeállítás

    Nem tiltották ki, nem kobozták el a 142 ezer dolláros nyereményt.

    Standard Backing blog

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •