Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 12 (12) összesen
  1. #11
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 12. 29.
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Idézet Ibiza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    PS meg is bunhodott ezert, mellesleg tulajdonos valtas volt stb.
    Most legalisan csinalnak mindent, emiatt szerintem hulyeseg ezzel ervelni.

    Szivas, hogy a pokert igy uldozik sok orszagban mig kaszinozni, sportfogadni stb nyugodtan lehet...
    Sajnalom a sracot, hogy szaros online poker miatt el kell koltoznie a hazajabol, de pontosan tudta hogy a VPN nem jatek - plane PSen.

    Ez a hamisitas es hogy mennyi lovet bukik emiatt...no comment. Hatalmas vereb.
    Alapvetően igazad van. De ha valaki elhatárolódik attól,amit a Ps csinált,akkor egy új oldalt próbált volna csinálni,nem pedig "tulajdonosváltás" történik. Az a baj,hogy a szálak a mai üzleti körökben úgy össze vannak nőve,sok embernek sok érdekeltsége van,sok dologban,így szerintem a tulajdonos váltás,ne keverjük össze a szemlélet váltást (persze most írhatnám az elmúlt évek sok változtatását mint negatív dolgot,de ne menjünk el ebbe az irányba).
    Hogy megbűnhődött-e a PS? A Ps nem ember,akik addig a háttérben ott voltak hatalmas pénzeket tettek el,biztos vagyok benne,hogy egész életükben a cocktailokat iszogatják a magán szigetükön,viszont felépült a világ legnagyobb poker brandja,ami az új tulajdonosoknak is még sokáig jól fog jövedelmezni....szóval a bűnhődéssel legfeljebb elmaradt nagyobb haszonról beszélhetünk.

    De hogy visszatérjek az alaptémához,vegyük amit mondtál,korrektek akarnak lenni. Úgy gondolom,hogy ebben az esetben eleve nem kellene hagyni,hogy amerikai állampolgár játsszon,és akkor nem is történik ilyen baj,vagy csak tényleg szigorú kritérium mellett, bejelentett lakcím külföldön,számla stb.
    De nem is ez a lényeg,hanem azután vizsgálódni miután megnyert egy nagy versenyt,és 2 hónapra rá mikor kifizettetné,na ettől bukik meg minden amit a tisztességről szól.
    Biztos vagyok benne,hogy az amerikaik nagy része VPN-el használja a PS-t,2012 után elképzelhetőnek tartom,hogy sokan tényleg kivándoroltak,de már eltelt 6 év,azóta jöttek új játékosok Amerikából is biztosan,akiket nem érintett a fekete péntek,és valószínűleg már elenyésző az a profi réteg,aki azóta is kint él,persze a 2012-3-as számokhoz képest.

    A PS tisztességéről meg annyit,hogy hónapokon keresztül csaltak az asztalokon,ahol játszottam,nemcsak én,hanem mások is folyamatosan jelentettük a gyanús dolgokat. 6 hónapon keresztül a PS nem tett semmit simán kifizették a pénzeket a csalók. Végül 126$-t kaptam vissza. A valós károm 6-8000$ közé volt tehető,mikor később az összes asztalt visszanéztem,ahol legalább 2 játékos volt közülük.
    Mivel arányosnak nevezte a ps a károsult játékosok kifizetését,így látható,hogy a csalók az ellopott pénz 99%-át ki tudták menekíteni...vagy a PS nem is annyit adott vissza.

    Én személy szerint azért tartom ezeket az ügyeket gusztustalannak,mert olyan egyértelmű csalásokat hagynak heteken hónapokon keresztül menni,ami számomra érthetetlen,nem játszok már egy ideje a PS-n,de a Partyn heteken keresztül kellett olyan handeket magyaráznom,ami hihetetlen....
    CsabiST and törpiszörpi like this.

  2. #12
    Tag Szigi avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Tanulság: ha olyan szinten vagy, hogy dollárszázezrekért játszol, ne légy lusta felülni arra a kib*szott repülőre!
    "Welcome to wherever you are!"

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •