Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 23 (23) összesen
Like Tree21Likes

Téma: Omaha4rollz 2. lett a Sunday High Rolleren

  1. #21
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 06. 16.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Idézet Csoszogi33 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bámulatos, hogy így lassan 2019-ben még születnek ilyen kommentek... Vannak emberek kis hazánkban is akik már több mint 10 éve élnek online pókerből. (elég szépen) Természetesen ezek a személyek 10+ éve csak mákolnak, ha a lottó lenne a szenvedélyük, biztosan azon is hülyére nyernék magukat. Persze le lehetne írni azt is, hogy a Bujtinak mondjuk volt egy 100k-s bukó napja, attól még vastagon plusszos az ember, de mivel arról nincs infó, ezért az akadémia arról nem tud írni, csak arról ami publikus. Hozzáteszem nem egyszer írtak HS CG játékosok bukó sessionjeiről is. Szóval az a kijelentés miszerint te objektíven látod a dolgokat... hát nagyon messze áll a valóságtól. Ja és GG Bujti!
    Bámulatos hogy így lassan 2019-ben még mindig vannak ilyen emberek akik bekajálnak mindent.Te aztán biztos tudod hogy, ki miből hogyan él ,nem semmi.Én a versenyekről írtam,de ha nem tudod értelmezni amit leírtam hát ez van.
    Úgy látszik te még sosem nyertél vesenyt,mert akkor tudnád hogy óriási szerepe van a szerencsének minden verseny alatt,meg úgy egyébként az egész pokerben.
    Ilyen híreket másodpercenként lehetne kitenni hogy x és y nyert x összeget, ezért nincs
    hírértéke és jelentősége ,mert mindig csak az egyik oldalról írnak.
    Javaslom google keresőbe beírni objektív jelentése (hátha sikerül érelmezni)
    törpiszörpi likes this.

  2. #22
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    Idézet Rapaz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bámulatos hogy így lassan 2019-ben még mindig vannak ilyen emberek akik bekajálnak mindent.Te aztán biztos tudod hogy, ki miből hogyan él ,nem semmi.Én a versenyekről írtam,de ha nem tudod értelmezni amit leírtam hát ez van.
    Úgy látszik te még sosem nyertél vesenyt,mert akkor tudnád hogy óriási szerepe van a szerencsének minden verseny alatt,meg úgy egyébként az egész pokerben.
    Ilyen híreket másodpercenként lehetne kitenni hogy x és y nyert x összeget, ezért nincs
    hírértéke és jelentősége ,mert mindig csak az egyik oldalról írnak.
    Javaslom google keresőbe beírni objektív jelentése (hátha sikerül érelmezni)
    Hát jó, belemegyek. Több olyan embert ismerek személyesen mint akikről írtam. Több közülük mtt játékos, és 6-8-10 éve élnek mttkből. Egyetértek az állításoddal miszerint egy versenyen odaérni, jó eséllyel kell 1-2 szerencsés szituáció, ha viszont 6+ éve érsz úgy oda, hogy ezáltal meg tudjál élni belőle, családot tudjál fenntartani... hát biztos ez is csak szerencse. 5 évvel ezelőtt mtt játékos voltam, és nyertem versenyeket, szóval tudom miről beszélek, volt szerencsém odaérni egyik másikon.
    Ami meg a szövegértésemet, illetve a szóismeretemet illeti; nem lehetsz úgy objektív egy témával kapcsolatban, ha csak az egyik oldalt ismered. A kijelentéseidből azoknak az érzelmi töltöttségéből nyilvánvaló, hogy nem nagyon ismersz nyerő mtt regularokat, így csak egy vesztő, nullszaldós játékos képével rendelkezel az adott témával kapcsolatban. Ebből kifolyólag nem lehetsz pártatlan, vagy elfogulatlan.

    De tudod mit, felejts el mindent amit az imént fent leírtam. Mindenben neked van igazad! A póker szerencsejáték, vannak nagyon szerencsések és kevésbé... minden attól függ, az elején melyik kalapba sorsoltak.

  3. #23
    Fanatikus tag törpiszörpi avatara
    Csatlakozott
    2018. 03. 08.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    1-2 szerencsés szitu kell egy verseny megnyeréséhez? hát ez érdekes..nyilván kicsit több kell.. de abban igazad van aki 8-10 éve ebből él.. és jól az nyilván ért a pókerhez és van szerencséje is mellé! ennyi de kár ezen vitázni mindenki azt gondol amit akar....
    Csoszogi33 likes this.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •