Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
Like Tree7Likes
  • 1 Post By PokerLaca
  • 1 Post By szroli
  • 2 Post By hpiste
  • 1 Post By Buksisak
  • 1 Post By iKeksz
  • 1 Post By hpiste

Téma: Elképesztő tempóban növekszik a PartyPoker

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Elképesztő tempóban növekszik a PartyPoker


  2. #2
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 12. 04.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Szerintetek meddig tart ki ez a töretlen lendület és mikor fordul át hanyatló fázisba a PartyPoker?
    Szerintem elég jól menedzselik most a Partyt és amíg nagy globális gazdasági visszaesés nem lesz, elképzelhető ez a dinamikus fejlődés.
    törpiszörpi likes this.

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Party fejlődni fog folyamatosan
    törpiszörpi likes this.

  4. #4
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Hosszú ideje promózza az akadémia a Partypokert,és én is úgy döntöttem újra regisztrálok (2007 körül voltam náluk,bár akkor más volt a felállás).
    A meglátásom,hogy a szoftverük jelen pillanatban nem éri el a PS 2009-es szintjét,függetlenül,hogy folyamatosan fejlesztenek. Most komolyan a világ 10 év alatt el sem lehet mondani mennyit fejlődött,ezeknek a szoftverében meg több a bug mint a réten....
    A PS-n jó ideje nem játszok,de még elég sok idő lesz szerintem,hogy fixen a Party játékosa legyek....
    A bevételekről annyit,hogy mutatósak így graffal,de ha a játékosszámot nézem (mert ugye nekem az inkább mérvadó) akkor megint csak van hova fejlődni.
    A forgalom kb így alakul Ipoker forgalom= x , Party forgalom= 2x, Ps forgalom 12x.
    Ahogy néztem Partyn esténként 15-20e ember van fent,ami nem is lenne annyira rossz,még akkor sem ha PS-en 120-150.000-en,de ha megnézzük,hogy a nagy fejlesztések előtt is játszottak 10.000-en kb esténként a Partyn (persze tudom,hogy lehet azt mondani,hogy a mai világban ez is nagy szó), csak hogy a PS majdnem lefelezte magát,és azoknak a játékosoknak csak az egész kis %-a folytatta a partyn....
    Remélem 2-3 év múlva már 50-60.000-en is lesznek estenként.de addig még van mit fejleszteniük....
    kiscash and törpiszörpi like this.

  5. #5
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    Milyen bugokat tapasztalsz?
    törpiszörpi likes this.

  6. #6
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet hpiste eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hosszú ideje promózza az akadémia a Partypokert,és én is úgy döntöttem újra regisztrálok (2007 körül voltam náluk,bár akkor más volt a felállás).
    A meglátásom,hogy a szoftverük jelen pillanatban nem éri el a PS 2009-es szintjét,függetlenül,hogy folyamatosan fejlesztenek. Most komolyan a világ 10 év alatt el sem lehet mondani mennyit fejlődött,ezeknek a szoftverében meg több a bug mint a réten....
    A PS-n jó ideje nem játszok,de még elég sok idő lesz szerintem,hogy fixen a Party játékosa legyek....
    A bevételekről annyit,hogy mutatósak így graffal,de ha a játékosszámot nézem (mert ugye nekem az inkább mérvadó) akkor megint csak van hova fejlődni.
    A forgalom kb így alakul Ipoker forgalom= x , Party forgalom= 2x, Ps forgalom 12x.
    Ahogy néztem Partyn esténként 15-20e ember van fent,ami nem is lenne annyira rossz,még akkor sem ha PS-en 120-150.000-en,de ha megnézzük,hogy a nagy fejlesztések előtt is játszottak 10.000-en kb esténként a Partyn (persze tudom,hogy lehet azt mondani,hogy a mai világban ez is nagy szó), csak hogy a PS majdnem lefelezte magát,és azoknak a játékosoknak csak az egész kis %-a folytatta a partyn....
    Remélem 2-3 év múlva már 50-60.000-en is lesznek estenként.de addig még van mit fejleszteniük....
    Azok a számok, amiket látsz, hogy mennyien vannak online elég csalóka, mivel a Stars a játékpénzes játékosokkal együtt írja ki, ami nem kis mennyiséget jelent!
    törpiszörpi likes this.

  7. #7
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Idézet Buksisak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen bugokat tapasztalsz?
    3 hónapja játszottam utoljára ezért hirtelen ezek jutnak eszembe:

    Ültetés,beállítod,hogy milyen asztalon hol akarsz ülni,mondjuk játszol 6 fős sngket,mellett elindítasz egy 2 vagy 3- főst is az asztalon átülsz máshova,mert ugye nem oda ültet,ahova kérted,erre az onnan induló 6 fősökön is máshova kezd el ültetni. Kliens újra indítás stb és kezdheted elölről...
    Kéz visszanézés kalap szar....
    A lobbyban 2 sngnél akkor van több ha a másikon elérte a 3/6-ot,viszont ha be vagy jelentkezve kettőre csak úgy frissül ha rámész egy másik fülre majd vissza,így sokszor járok úgy,h már elindult mind,de erre 8-10 asztal mellett még plusban figyelni...
    Asztalméretezésnél nem lehet egy fix-et beállítani,hogy onnantól az legyen az alap.
    Note szín... Elvileg bármilyen színt még pluszban ki lehet választani (plusz 3-at),de ezt ha fixálod sem veszi át a többi asztal...
    De tudom sok más olyan dolog volt amit nem is értettem,vagy teljesen logikátlannak gondoltam,igaz az nem bug,hanem az oldal sajátos felfogása....

    Pl Nagyon zavaró,hogy nem látod külön ha kiültetett valahol,csak ha magadtól rámész a fülre....
    Utoljára módosítva: hpiste által: 2019. 01. 29. 15:47
    törpiszörpi likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •