Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
Like Tree4Likes
  • 4 Post By Aptok

Téma: Érdekes póker partik - 2019. 09. 03

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2019. 09. 03

    Lapok:
    Játék: NLHE Cash Game Parti
    Játékosok: 5 fő
    Pozició: CO
    Kis vak: €0,10
    Nagy vak: €0,20

    Online játszol egy NL20-as asztalon, amikor a CO-ban A3 lapokat kapsz. Dobások után €0.50-ig emelsz, amit csak a kisvak ad meg. Ellenfeled 3 ezer hand alatt 23/18/5-öt játszik, SBvsCO CC/3b 14/3, probe 63, fold to cbet 61. A flopra QA5 lapok érkeznek, ellenfeled checkel. Rajtad a sor, mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Újonc
    Csatlakozott
    2018. 07. 16.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Viszont, ha kisvakondot így vagy úgy eltalálta mégis a flop, később - kiegészülő flush draw esetén- már nem lesz esélyünk sok pénzt bepakolni.

  3. #3
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Idézet Rondo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Viszont, ha kisvakondot így vagy úgy eltalálta mégis a flop, később - kiegészülő flush draw esetén- már nem lesz esélyünk sok pénzt bepakolni.
    Sokáig én is így gondolkodtam de aztán rájöttem, hogy nem is pot limit holdemet játszok. Így a 3 szoros overbet opció lehetőségét minden szituba mérlegelem.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet Rondo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Viszont, ha kisvakondot így vagy úgy eltalálta mégis a flop, később - kiegészülő flush draw esetén- már nem lesz esélyünk sok pénzt bepakolni.
    Miért is?
    Szerintem erős lapokkal kifizet minket ha esik a színünk, mert "a flushdraw-nkat cbeteltük volna" (szerinte), ráadásul nem csak erős handektől kaphatunk értéket hanem blöffökbe is belekezdhet SB a 3. flush kártyán mert nálunk "nincs flush" és majd ő az reppeli pl egy KcJx-el vagy tudom is én milyen lapokkal flatelnek SB-n.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •