Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 15 (15) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Felhasználási feltételek az online pókertermekben - mit szabad és mit nem

  1. #11
    Fanatikus tag Smasszer avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 27.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Gondolom, ha GTO jellegű stat számokat mutatsz és még nyersz is mellette akkor lecsap a banhammer.

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet vargassss eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha kint van az asztalodon megnyitva, akkor könnyen, ha nincs, akkor én sem tudom
    És a T&C-ben benne van, hogy monitorozzák a monitort? Vagy hogy látják, hogy meg van nyitva?
    csiga19794 likes this.

  3. #13
    Tag
    Csatlakozott
    2020. 07. 19.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Én mondjuk OSX vagyok alapvetően, de lekérdezni a futó appok listáját kb. féltucat programsor. Abból meg azonnal látszik, mi fut a gépeden.
    Ha meg pluszban az ÁSZF-ben beleegyeztél, hogy kedvük szerint ellenőrizzenek, egy screenshot a monitorodról se több, mint három sor.

  4. #14
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet freeSolo74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én mondjuk OSX vagyok alapvetően, de lekérdezni a futó appok listáját kb. féltucat programsor. Abból meg azonnal látszik, mi fut a gépeden.
    Ha meg pluszban az ÁSZF-ben beleegyeztél, hogy kedvük szerint ellenőrizzenek, egy screenshot a monitorodról se több, mint három sor.
    De ha én elnevezem az excel fájlt tegyük fel könyvelésnek, vagy akárminek, akkor baszhatják.

  5. #15
    Újonc
    Csatlakozott
    2019. 01. 11.
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És a T&C-ben benne van, hogy monitorozzák a monitort? Vagy hogy látják, hogy meg van nyitva?
    nem tudom, de meglepődnék, ha nem lenne benne (még ha csak valami iszonyat általánosító formában is)

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •