Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Buksisak

Téma: Érdekes póker partik - 2021. 10. 08

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2021. 10. 08

    Lapok:
    Játék: NLHE Cash Game Parti
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: BTN
    Kis vak: $0.5
    Nagy vak: $1

    Nl100-as 6-max asztalon játszol és BTN pozícióban AA lapokat kapsz. Az SB (65/0/agr.:2,0) és a BB (28/3/agr.:4) pozícióban ülő rekreációs játékosok megadnak. A flopra AKK lapok érkeznek. Az ellenfeleink checkelnek, s mi 1/4 pot-ot betelünk. Mindketten megadnak és turn-re T lap érkezik. Az SB Checkel a BB viszont fél potot donkol. Rajtad, a sor mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    Szimpatikusabb a turn call, bent marad a 65-ös fish is és BB is a gyengébb blockbet handjeivel, IP vagyunk és sok river lapon tudunk értéket nyerni még két fish ellen, BB folytathatja riveren a turn-ön átvett akciót. Sok riveren fog a két fish range-e javulni.
    kacsa1st likes this.

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Én biztos,hogy csak calloltam volna.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Én Riveren próbálnám használni a fold equityt ha bluffolok. Igaz, hogy hatalmas előny nekünk a flop, de egy bluff is tul költséges lesz ha turnon emelünk , szóval teljes rangel turn call

  5. #5
    Fanatikus tag ÁradóFolyó avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 21.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Sajnos a kérdésfeltevések logikájából már ki lehetett következtetni, hogy mi a helyes válasz:-)

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 08.
    Hely
    Vaskút
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Egy ilyen agresszív fish ellen, szerintem a call IP jobb opció, mint erőt mutatni. Ha riveren, valamiért nem hív, még mindig hívhatunk, amit max nem ad meg, de a turn call-al meghagyjuk az esélyt arra, hogy hátha betel megint, mivel sok a húzó kint, és egy call-al igazából azt reprezentáljuk a szemébe (mármint, amit egy fish felfog a játékból egyáltalán). Szerencsés river esetén tönkre tud menni.

  7. #7
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    1. Ember nem raisel itt 4x-et hogy elriassza őket...

    2. Nincs sem "raise", sem méret a kiírásban, csak az hogy megadnak vmit... De mit is?
    "A képesség azt jelenti hogy miben vagy tehetséges. A motiváció dönti el hogy mit teszel. A hozzáállás pedig meghatározza hogy milyen jól fogod csinálni."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •