Idézet KisBé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Próbáltam én is toborozni fórumokról embereket, hogy segítek fejlődni, mert backingbe nem szerettem volna menni, egyedül ülni egy szobában egész nap meg ***** unalmas és jó lett volna valaki, vagy valakik akikkel ha nem is vagyunk egy szinten, nem érdekelt, felhúztam volna bárkit és akkor lett volna egy félig fun félig olyan csoport akikkel együtt röhögve verjük a midstake téteket. Alapjába véve, nekem a pókeres gondolkodásom, nem azon van, hogy válogassunk handeket és equilabbal szerintem mit tett volna az ellenfél, vagy gto, hanem valahogy tömören, összecsomagolva, textúrákban gondolkodok és ev számításokat futtatok excelben, s aztán többi utcára tervezéssel futtatok ev számításokat segédprogramokkal readless játékosok ellen (nem nyitom meg, de kb 300 gb handem van a poptendről), aztán specifikus ellenfelek ellen stb. Tényleg túlzásba viszem, mert ezt a részét én jobban szeretem mint a pókert és képes vagyok napi 16 órát excelezni, olyan adatbázisokat létrehozni, amivel tényleg ha megérti valaki, lehetetlen nem verni a téteket, ez be is bizonyosodott nálam is példaként. Én még a strategyn kezdtem el a pokerboom elején és folyton bombáztam a fórumot handekkel és kérdésekkel aminek az volt az eredménye, hogy senki nem segített és mindenki belém rúgott, ahol tudott. Nyilván ez annak is köszönhető, hogy rengeteg fish volt. Utána megsajnált egy backing és toltam a hyper headsupokat ami egy nagy katasztrófa volt, mert az ottani edző is egy kókler volt. 2 hónap után felmondtam, mert semmit nem fejlődtem és teljesen ki voltam már bukva az egésztől és feladtam. Aztán a póker szeretete csak erősebb volt és annyit csináltam, hogy meló után nem játszottam, hanem az összes félretett pénzemből megvettem a segédprogramokat, ami nem kis pénz volt és csak néztem ki a fejemből, hogy hú meg ha, ilyen is van? Elkezdtem nyilván egy csomó ****ságot elemezni aminek a vége ugyanaz lett, hogy bukó, de egy kis idő múlva ezek és a gondolataim fejlesztésével az lett a vége, hogy tudtam, hogy miért bukó. Nagyon örültem ennek az egésznek és annyira jól ment a logika és a játék egyre jobban való átlátása, hogy már azt vettem észre, hogy ebből élek. Aztán másfél év után ez az egész egyedüllét felőrölt, azóta melózok megint xd Mindig vissza kacsintok, hátha van valaki, de mára én ezt már feladtam. Ezt vagy egyedül megcsinálja az aki szeretne ebből élni, vagy sem. Mert most annak sincsen értelme szerintem, hogy tényleg így handenként megmondja az edző, hogy mit csinálj, ebből valami konyhapénzt összekukázol azt így semmiféle saját gondolatai nincsenek a játékosnak, csak annyi, hogy hát azért probeolok 2 utcát, mert az edző azt mondta, hogy erre többségében eldobják az sd-t, hiszen nem bírja ki riveren a callt. Ennek már nem lesz olyan mögé látása pl, hogy ezt most nem fogom 2 utcát probeolni, mert ha elkezdem itt turn és folytatom river, akkor a rivereknek az x%-a busto lesz és olyan polarizált lesz a rangem, hogy Ax-el is callolni fog. Majd ha nutsn lesz, akkor fogom ezt eljátszani river overbettel. Én próbáltam úgy, hogy segítek tök ingyen, vagy 30 emberrel találkoztam. A vége az lett, hogy kb 1 hétig volt egy nagy hype-ja az egésznek, aztán mikor már munka után nem arról szólt az élet, hogy sör meg póker, hanem elemző fák létrehozása és excelezés, akkor már jött az, hogy offline a gyerek másnap és rám ír 1 hónap múlva, hogy na nyomjuk? Vagy az, hogy egyáltalán nem is csinálta! Elvárta volna azt, hogy én *****ak itt egyedül aztán az eredményeket meg küldjem neki át, közben meg se puszi meg se hello. Én tudom Gizda, hogy te nem vagy a pókerhez hülye, különben nem keresnél belőle pénzt, valszeg átlátod, hogy miről is rizsázok. De akik így fórumokon tengenek meg lengenek azoknak a 99%-a ilyen semmire kellő álmodozó idióta. Egyáltalán nem akarják beletenni a munkát, azt felfogják, hogy ezzel 3x annyit is lehet keresni még egy midstaksen lévő játékosnak is, mint a magyar átlagfizetés, de mikor már oda jutunk, hogy meló után dolgozz, az már nem derogál. Akik meg beleteszik, azok látják, hogy így nem megy, ezért elmennek egy backingbe, ahol "mindent" megadnak nekik, ott lehet nyerők lesznek de ezzel is csak hátráltatják magukat valamilyen szinten, mert ugyanúgy korlátoltak maradnak, csak tudják, hogy mi a jó kattintás és mi nem, mert mondják nekik. Attól független még azt nem fogják tudni teljes mértékben, hogy mit miért csinálnak, vagy hogy mondjuk egy adott textúrának mekkora papíron a CBet ev-je, vagy a Check ev-je. Ez nyilván elég nl 200-ig gondolom, a lényeg az, hogy ebből így is meg lehet élni. Elérte a célját? El. Én már belefáradtam ebbe az egész pókerbe, inkább dolgozok kevesebb pénzért a való életben, még ha szopás is, legalább élek! Backingbe is mentem volna egyébként még a nyáron, már olyan szinten le voltam abálva, de valahogy túl sok dolga volt aztán, többet nem írtam rá a srácra, pedig ***** jó fej volt és csak a társaság miatt szerettem volna menni, hogy ne egyedül nyomjam, már azért is leadtam volna a %-ot. Szerintem itt régen amikor beindult a póker akkor voltak arcok akik így megtalálták egymást én meg sajnos későn tanultam meg és így jártam kb. Hosszúra sikeredett Lehetett volna egyébként ezt részletesebben, meg tágabb szinonimákkal körül írni, de hál istennek, megyek melózni

Viszont értelme sem nagyon lett volna, ezzel többet foglalkozni, mert majd erre is jön a hurrogás, hogy jajj miért ki vagy te?! Rakjál már be egy gráfot tesó! Ez szar, ezt mindeni veri! NL 10k alatt kicsi a ****od! Fish vagy! Egy nagy hülyeség amiket írsz, semmi alapja nincsen, be vagy baszva ****? Amúgy is a ***** anyád! Ez a magyar közösség, nem tudom, hogy 2+2-n milyenek, de az valamivel jobb, mert szoktam nézni hiszen ha van update a segédprogramokkal kapcs, akkor ott tudok olvasni róla bővebben és látom.
Ez good stuff volt értékelem. Én a kötekedésem a backingek ellen csak elvi alapú, meg egyszer várom már hátha találok valakit aki mélyebben is beszél a backing oldalról, nyilván ez 7 pecsétes titok XD Na nem mint ha nem lenne full backinből jött cimbim.

Jó amit írtál szerintem, vagy érdekes.