Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345
Eredmény: 41 - 44 (44) összesen
  1. #41
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet uborka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egyetértek
    Egy blogban már megkérdeztem, de megkérdem itt is, mégis miért jársz te ide? Miért olvasod ezt az oldalt?
    Szvsz egy pókeres oldalra valaki azért jön, mert vagy szeretne megtanulni pókerezni, vagy szeretne jobbá válni, esetleg érdeklődési körébe tartozik a póker, és egy közösség tagja akar lenni, vagy olyan jó, hogy segíteni szeretne másoknak az elindulásban.
    Ha esetleg neked más okod van nagyon kíváncsi vagyok rá.

    Nos ezek közül te melyikbe illesz bele szted?
    Egyetlen olyan hozzászólásod nincs, ahol esetleg elemzésre teszel be handeket/szituációkat/PT v. HM statokat, ergo kérdésed lenne a játékkal kapcsolatban(nyilván te mindent tudsz akkor...), egyetlen olyan sincs, amelyben segíteni próbálsz esetleg valakinek/kezdőknek(pedig ha mindent tudsz ez tök jó lenne, biztos mindenki szívesen venné), és igazából egyetlen építő jellegű sincs...

    Ellenben rengeteg olyan van, ahol leszólsz másokat, megkérdőjelezel helyzeteket/szituációkat, inkorrekt állításokat fogalmazol meg anélkül, hogy valaha is megbizonyosodhattunk volna a felkészültségedről, azaz megbizonyosodtunk...."A3 jobb minnt az A9"
    Emellett ha állítasz valamit, vagy kijelentesz, nem érdekel ki mivel/mit magyaráz, az úgy van ahogy gondolod és kész(egy olyan hsz-re nem emlékszem, ahol leírtad volna, hogy talán mégis igazatok van bocs...nyilván mert mindig neked van igazad).
    Az, hogy bizonyos dolgokról más véleményen vagy, még nem is lenne baj, ha megcsillantanád közben a mögötte lévő tapasztalatot/tudást, és érvekkel, esetleg száraz matematikával támasztanád alá nézeteidet...

    A fentiekből számomra valahogy úgy tűnik, hogy te egy dologért vagy itt, mégpedig h feszültséget gerjessz ahol csak tudsz. Ha te ezt élvezed, vagy egyszerűen csak savanyú a szőlő, mert nem tudsz pókerezni, és nehezen viseled h 10-enéves kis kölkök esetleg átgázolnak rajtad az asztaloknál, akkor miért nem akarsz megtanulni, és ezt miért nem alázattal, és a tapasztaltabbakra való odafigyeléssel teszed?

    Ha ez nem célod, akkor meg nem értem miért jó h ide jársz, kereshetnél magadnak valami politika topic-ot az indexen, és olthatnál mindenkit agyra-főre, biztos abban is örömödet lelnéd...vagy most a pókeresekre vagy rákattanva?

    Amennyiben ez a hsz-m megint felesleges flame-t indukálna úgy kéretik törölni...
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  2. #42
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 04. 14.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy blogban már megkérdeztem, de megkérdem itt is, mégis miért jársz te ide? Miért olvasod ezt az oldalt?
    Szvsz egy pókeres oldalra valaki azért jön, mert vagy szeretne megtanulni pókerezni, vagy szeretne jobbá válni, esetleg érdeklődési körébe tartozik a póker, és egy közösség tagja akar lenni, vagy olyan jó, hogy segíteni szeretne másoknak az elindulásban.
    Ha esetleg neked más okod van nagyon kíváncsi vagyok rá.

    Nos ezek közül te melyikbe illesz bele szted?
    Egyetlen olyan hozzászólásod nincs, ahol esetleg elemzésre teszel be handeket/szituációkat/PT v. HM statokat, ergo kérdésed lenne a játékkal kapcsolatban(nyilván te mindent tudsz akkor...), egyetlen olyan sincs, amelyben segíteni próbálsz esetleg valakinek/kezdőknek(pedig ha mindent tudsz ez tök jó lenne, biztos mindenki szívesen venné), és igazából egyetlen építő jellegű sincs...

    Ellenben rengeteg olyan van, ahol leszólsz másokat, megkérdőjelezel helyzeteket/szituációkat, inkorrekt állításokat fogalmazol meg anélkül, hogy valaha is megbizonyosodhattunk volna a felkészültségedről, azaz megbizonyosodtunk...."A3 jobb minnt az A9"
    Emellett ha állítasz valamit, vagy kijelentesz, nem érdekel ki mivel/mit magyaráz, az úgy van ahogy gondolod és kész(egy olyan hsz-re nem emlékszem, ahol leírtad volna, hogy talán mégis igazatok van bocs...nyilván mert mindig neked van igazad).
    Az, hogy bizonyos dolgokról más véleményen vagy, még nem is lenne baj, ha megcsillantanád közben a mögötte lévő tapasztalatot/tudást, és érvekkel, esetleg száraz matematikával támasztanád alá nézeteidet...

    A fentiekből számomra valahogy úgy tűnik, hogy te egy dologért vagy itt, mégpedig h feszültséget gerjessz ahol csak tudsz. Ha te ezt élvezed, vagy egyszerűen csak savanyú a szőlő, mert nem tudsz pókerezni, és nehezen viseled h 10-enéves kis kölkök esetleg átgázolnak rajtad az asztaloknál, akkor miért nem akarsz megtanulni, és ezt miért nem alázattal, és a tapasztaltabbakra való odafigyeléssel teszed?

    Ha ez nem célod, akkor meg nem értem miért jó h ide jársz, kereshetnél magadnak valami politika topic-ot az indexen, és olthatnál mindenkit agyra-főre, biztos abban is örömödet lelnéd...vagy most a pókeresekre vagy rákattanva?

    Amennyiben ez a hsz-m megint felesleges flame-t indukálna úgy kéretik törölni...
    nem vagyok benne teljesen biztos, hogy hozzád szóltam, de te úgy látszik, -mint még pár agyhalott itt - egyből ugrassz, ha uborkát látsz valahol.

    -"és egy közösség tagja akar lenni," - nem akarok tagja lenni e közösségnek, egyszerűen belesodródtam a reggel. ez van, kibírom
    - nem tanítani járok ide, hanem tanulni. /ha viszont akkora baromságokat látok itt, ami még nekem is sok azt nyilván szóvá teszem./
    -ha valamilyen partyval gondom van, azt nem a pókeréletben ismeretlen /számomra nem tekintély önjelölt szerencsevadászoktól fogom megkérdezni./, csak azért mert már 2-3 órája nem volt bukó szériájuk és már 1-2$-on ülnek /igaz, hogy egytized beülővel 2 asztalon, mert ennyit enged a br.
    -sose mondtam, hogy mindent tudok
    -...."A3 jobb minnt az A9" - ilyet sose mondtam. azt mondtam A3s jobb mint A9o - lehet vele vitatkozni, statisztikákat hozni.
    -"nem emlékszem, ahol leírtad volna, hogy talán mégis igazatok van bocs..."
    jól emlékszel, sose mondtam, nem is fogom. egyszerű oka van, amit mondok, azt úgy érzem igaz.
    -"megcsillantanád közben a mögötte lévő tapasztalatot/tudást,"
    ezen azt érted, hogy nekem is dicsekednem kéne, hogy mit nyertem, mennyit nyertem és én milyen jó vagyok? - nem, erre vannak itt elegen. /kár, hogy még annyi eszük sincs, hogy ezeket az oldalakat BÁRKI, BÁRHONNAN olvashatja. ugye nem gondolja senki, hogy szegény tibibácsi br lopása véletlen volt. ugye azt is tudja mindenki, hogy apehnek is van internet elérése?
    -"és nehezen viseled h 10-enéves kis kölkök esetleg átgázolnak rajtad az asztaloknál, akkor miért nem akarsz megtanulni, és ezt miért nem alázattal, és a tapasztaltabbakra való odafigyeléssel teszed?"
    nézd, lehet, hogy én játszom érdekes helyeken, de ahol tizenéves magyarokkal találkozok, ott egyik sem sikertörténet. ha az lenne, nem ott játszanék. a szerintem tapasztaltakra felnézek. aki értelmeset mond, arra odafigyelek.

    végül
    a mostani hisztidet az váltotta ki, hogy egy álszerény önkritikát helyeseltem.
    nevetséges.

  3. #43
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Az uborka stílusával/hangnemével kapcsolatban a fórumon és a blogokban megfogalmazott számos észrevétellel, sokszor kritikával döntően egyetértünk.

    Szerintünk nagyon fontos, hogy a vélemények ütközése esetén visszafogott, tárgyilagos hangnem uralkodjon a fórumban, blogokban, valamint, hogy a másik véleményét tartsuk tiszteletben, még ha azzal nem is értünk egyet. Lehet azzal kapcsolatban fentartásokat megfogalmazni, ezzel semmi gond sincs, csak figyeljünk arra oda, hogy ezt milyen stílusban és hangnemben tesszük. És semmilyen körülmények között ne sértegessük a másikat!

    Uborka, megkérünk arra, hogy a jövőben próbálj visszafogottabban írógatni, és ne légy ennyire offenzív. Ezt kérnénk a többi Tagunktól is egy ideig uborka vonatkozásában. Adjunk uborkának egy kis időt, hogy ha úgy érzi, hogy lehet igazság azokban a kritikákban, amelyek vele szemben megfogalmazódtak, akkor azokat feldolgozhasssa, és ha úgy érzi, hogy akar és tud is, akkor változtathasson eddigi hangnemén. Ehhez egy kis idő kell, ezt adjuk meg neki. Talán legyünk egy kicsit türelmesebbek vele egy ideig. Mindazonáltal, ha komoly változás nem áll be a hangnemében, akkor más lépéseket kell hoznunk az ügyben.

    Ezt a topikot most inkább le is zárjuk, ezzel egyfajta tűzszünetet hirdetve.

  4. #44
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    A félreértések elkerülése véget:

    Tisztelt Uborka,

    a fórumban többen nyilvánosan jelezték, hogy a stílusod miatt szeretnék, hogy töröljünk a hozzászólók közül, sőt erre vonatkozóan néhány privát üzenetet is kaptunk.

    Arra kérünk, hogy tekintsd eme hozzászólásunkat utolsó figyelmeztetésnek. Amennyiben stílusod továbbra is sértő marad, következő lépésként kénytelenek leszünk végleg törölni a felhasználók közül.

    A fenti üzenetet "privát üzenet"-ként is elküldtük a felhasználó számára.

Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •