Oldal: 45 / 45 ElsőElső ... 35434445
Eredmény: 441 - 449 (449) összesen
  1. #441
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    hát ugy hogy ha van pocket camera akkor énse dobnám AK-t csak titokba max utg emelésre jött 3bet után én valahogy nem érzem olyan izmosnak AK-t.bár nemismerem az ellenséget

  2. #442
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Idézet ceTTel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát ugy hogy ha van pocket camera akkor énse dobnám AK-t csak titokba max
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  3. #443
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Cleggan
    Hozzászólások
    649

    Alapbeállítás

    Lehet Béla arra gondolt,mit szólnak majd az akadémiások,ha megtudják mit dobott Többet be se merne nézni a fórumra

  4. #444
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    664

    Alapbeállítás

    Lehet, hogy már uncsi, de szerintem Bélabácsi igenis jól csinálta. Először is az amcsi gyerek nyitott, aki az esetek jó részében emelt, tehát az ő range-e kicsit túlozva kb. any 2 cards. Na most a chipleader, akinek ez nyilván fel is tűnt, ráemel az amerikaira. Mi lehet a CL 3-bet range-e ez esetben? Ez is nagyon tág, hiszen lehet, hogy csak light 3-bet volt a részéről. Ha pl. a norvég gyerek kezében AT, AJ, vagy AQ van, a jó játék a 3-bet lenne, hiszen az amerikai gyereknél valszeg valami olyan hand van, amit el fog dobni a CL 3-betjére. Utána jön Bélabácsi. Összesen két lap van, amely egyértelműen veri őt, minden más kombináció ellen van legalább 50% esélye. Óriási a fold equity-je ebben az esetben, és ha még le is callolják, jön a B-terv, azaz behúzni a coin flipet. Szerintem az all-in itt jobb volt, mint a sima 4-bet, mert AK-val egy ekkora potnál semmiképpen nem flopot akarunk nézni. Eldobni az AK-t egy ilyen esetben a fentiek miatt hülyeség, ha pedig callolunk vele, akkor két eset történhet meg: ha jön a lap a flopon, akkor nem fizetnek ki, ha meg nem jön, vesztettünk.

  5. #445
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Haragszom a Bélabácsira!

    A mi Bécink egy jó játékos, ehhez nem férhet semmi kétség. Csak agresszív játékkal eljutni a döntő asztalra. A pénzfeldobásokat, pedig be kell húzni.
    Szíve joga úgy játszani, ahogy akar. Jó nagy vitát váltott ki itt a fórumon, és gondolom máshol is ez a QQ vs AK. Még jó ideig lesz erről disputa.

    Miért is haragszom?!

    Azért ültem le a gép elé, hogy jól szórakozzak. Egy magyar fiúnak nézhettem a játékát, szurkolhattam neki.
    A sportközvetítés akkor érdekes, ha a kedvenc csapat, hazánk fia a résztvevő.
    Kellemes kikapcsolódást terveztem, a délutáni órákra.
    Bekészítettem mindent, sósmogyoró, ropi, zsíroskenyér, szalonna, lilahagyma, demizson bor, szóda, 3 decis pohár, bicska. Szóval minden, ami ilyenkor kell.

    Szépen falatozgatok, iszogatok, nézem a játékot.

    Egyszercsak a mi Béluskánk ledobja a bombát: "ólin"

    - Anyukám, anyukám -kiabálok a páromnak. Szaladj már gyorsan, Dániában bűzlik valami! Bélabá rátolta a fickóra.

    - Na, mi lesz már! Dobd már el!

    Call!
    Terítés. Csak az a baj, hogy nem tudom, hogy melliknél mellik van.

    Aztán a pakolás szedelőzködés kézfogás, után minden a helyére kerül.

    Nagyon szomorú lettem, és mérges.

    A Bélabácsi tönkretette a délutáni szórakozásom!!!

    Kit érdekel ezek után, hogy ki nyeri meg a játékot!? Csalódottan kapcsoltam ki a masinát.

    ...Bélabácsi, ezért jössz nekem egy Krúdy-fröccsel!
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  6. #446
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    664

    Alapbeállítás

    Csak úgy mellesleg: ha Bélabácsi behúzta volna Mikkelsen ellen a coinflipet, akkor ez az egész most nem is lenne téma, mindenki magától értetődőnek venné, hogy lejött a lap.
    A másik észrevételem, hogy ennél a move-nál volt egy sokkal vitathatóbb, amikor is Bélabácsi egy 3-bet All-int callolt AT-vel (a stackjének nagy részét kockára téve), és sikeresen lemákolta az AQ-t.
    A harmadik: nagyon kevés szó esett a Strassman elleni zseniális partiról (a flopolt 5-ös set csodálatos megjátszásáról pozíción kívülről), ami után a szigorú arcú német köpni-nyelni nem tudott. Ezt a teljesen megtévesztő, blöffnek tűnő hívássorozatot (preflop bet, flop után bet POT, TURN CHECK, river bet 2/3 pot) felvettem a repertoáromba, a jövőben élő versenyen én is fogom alkalmazni.

  7. #447
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    242

    Alapbeállítás nem a partihoz hozzászólás

    aki figyelemmel kísérta a közvetítést az biztos számos alkalommal látta az EPT promóciós filmet - Nekem nagyon tetszett.
    ebben a filmben felvillan egy asztal stílus, ami Nekem nagyon tetszik, de nem tudom, hogy honnan lehetne megszerezni.
    ha tud vki segíteni annak előre is köszi

    fn.

  8. #448
    PA addict cake avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 10.
    Hozzászólások
    2.393

    Alapbeállítás

    Idézet falinaptar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    aki figyelemmel kísérta a közvetítést az biztos számos alkalommal látta az EPT promóciós filmet - Nekem nagyon tetszett.
    ebben a filmben felvillan egy asztal stílus, ami Nekem nagyon tetszik, de nem tudom, hogy honnan lehetne megszerezni.
    ha tud vki segíteni annak előre is köszi

    fn.
    ssztem az alapbol benne van, max installalni kell

  9. #449
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    242

    Alapbeállítás

    Idézet cake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ssztem az alapbol benne van, max installalni kell
    én is néztem de sajna nincs
    bár ha te tudod hol van légyszi írd meg

    köszi

Oldal: 45 / 45 ElsőElső ... 35434445

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •