Mayer közel 26 ezer eurót nyert a UKIPT Dublin High Rolleren

Nemzetközi Póker Versenyek | olvasási idő
2016. február 16.
Mayer Szabolcs 7. lett a UKIPT Dublin €2.200 High Roller versenyén. A győzelmet Dominik Nitsche szerezte meg.
Mint arról beszámoltunk, a február 9-20. között futó EPT Dublin első side event sikerét Pilhoffer István szállította, 3. helyen végzett az Event #9 € 1.100 NLHE Turbo 96 játékosa között. Mivel nem volt alku, €11.360-t nyert.
Pilhoffer azóta egy újabb ITM-et is begyűjtött, méghozzá az Event #18 €100 Flipouton. Itt 4. helyen végzett €357-ért.
Hamarosan megszületett az eddigi legnagyobb magyar EPT Dublin side event nyeremény is. Az EPT Dublin Event #23 versenye, vagyis a UKIPT Dublin €2.200 High Roller február 13-án indult. Összesen 416 nevezés érkezett, €807.040 nyereményalap alakult ki. A 63 fizető helyet egy magyar érte el, a CAPT Baden bajnok és WPT Velence 2. helyezett Mayer Szabolcs.
KÉP
Mayer bejutott a döntőbe, ahol például Dominik Nitsche és Steven van Zadelhoff volt az ellenfele. Végül 7. lett, €25.910 nyereményt szerzett az eredménnyel.
A győzelmet Nitsche gyűjtötte be, a német klasszis €156.160-t kapott.