partypoker Millions Europe 2019 - Triton versenyek Rozvadovban is

Nemzetközi Póker Versenyek | olvasási idő
2019. augusztus 14.
A partypoker rozvadovi élő bajnokságának legnagyobb buy-ines versenyei a Triton égisze alatt futnak. A Super High Rolleren már kiosztották az €1.040.000-s fődíjat, a Short Decken a heads-upnál tartanak cikkünk megjelenésekor.
Augusztus 5-18. között zajlik a partypoker élő bajnoksága, a Millions Europe, a helyszín a rozvadovi King's Casino. A partypoker hivatalos partnere, a Triton is szerepet vállalt a szervezésben, ők bonyolítják le a High Rollereket. Összesen 18 event található a programban, ezek közül kettőt szervez a Triton, a €100.000 nevezési díjú Super High Rollert és a €25.000 nevezési díjú Short Decket.

A Super High Roller augusztus 12-én kezdődött, és már bajnokot avattak, hiszen 13-án már véget is ért a torna. 32 regisztráció érkezett a versenyre, €3.040.000 lett a nyereményalap.

A 2. napra, ami a zárónapot jelentette, 18-an jutottak el, de még nyitott volt a nevezés. Négy új regisztrációra került sor, így 22-en pókereztek a játéknapon, chipleaderként Igor Kurganov kezdett.

A legjobb hat helyezés jelentette az ITM-et, épp Kurganov lett a buborék. Előbb Vladimir Troyanovskiy duplázott rajta, drillel nyert király overpár ellen, majd Kurganov kőr 75-re all-in ment kevés zsetonnal, Cary Katz ATo-val callolta, és 4-3-3-J-Q board érkezett.

Napjaink talán legjobb női versenyjátékosa, a partypoker profi Kristen Bicknell, aki online krissyb24 nicken pókerezik, és 11. helyen áll a világranglistán, 7. helyen végzett a tornán. A korongról ment all-in 715.000-rel A3o-ra, a legrosszabb pillanatban, hiszen Orpen Kisacikoglu épp ászokkal várakozott, azonnal callolt, és kitartott a lapja.

Az 5. Cary Katz lett, majd az elmúlt napokban a giga score-okat futószalagon szállító Wai Kin Yong - Richard Yong fia - esett ki, Q9o-val bukott pre all-int Ben Heath QTo handjével szemben.

Heath ennek ellenére 3. lett, flipben bukta el a stackjét, ATo nem javult Kisacikoglu kettesei ellen.

Orpen Kisacikoglu - 3.500.000
Vladimir Troyanovskiy - 2.900.000

A  21. vakszinten (50.000/100.000-100.000) indult a heads-up, és ezen is ért véget... Troyanovskiy 250.000-ig nyitott kisvakból {#}9 {#}8 lapokra, Kisacikoglu {#}T {#}8-cal védte a nagyvakját, majd checkelte a {#}8 {#}3 {#}2 flopot. Troyanovskiy 300.000-ig hívott, Kisacikoglu 2.800.000-rel all-in tette ellenfelét, Troyanovskiy pedig megadott. A turn {#}J, a river {#}K lett, Kisacikoglu megnyerte a tornát.

A török Orpen Kisacikoglu pályafutása első hét számjegyű nyereményét gyűjtötte be, €1.040.000-t, azaz $1.166.000-t nyert.

Végeredmény:

1. Orpen Kisacikoglu (Törökország) - €1.040.000 ($1.166.000)
2. Vladimir Troyanovksiy (Oroszország) - €710.000 ($796.000)
3. Ben Heath (Egyesült Királyság) - €455.000 ($510.000)
4. Wai Kin Yong (Malajzia) - €349.000 ($391.000)
5. Cary Katz (USA) - €273.000 ($306.000)
6. Kristen Bicknell (Kanada) - €213.000 ($239.000)

A €25.000 Short Deck verseny augusztus 13-án indult. 27-en fizettek be, €641.250-s nyereményalap alakult ki. Cikkünk megjelenésekor a heads-upnál tartanak, Tony G és egy kínai játékos, Yake Wu csap össze a bajnoki címért. A korábban a pókerben is nagy sikereket arató litván üzletember 6.050.000 zsetonnal kezdte a párbajt, míg Wu 2.050.000 zsetonnal rendelkezett.

A heads-upot követően frissítjük cikkünket a végeredménnyel.