Épp élő adásban vagyunk Twitch Live -en, kattanj ránk!

WSOPE 2022 - Kamarás €81.716-t nyert a Mini Main Eventen

Nemzetközi Póker Versenyek | olvasási idő
2022. november 05.
Kamarás Péter a 11. helyről kezdte a zárónapot, és végül a 4. helyet szerezte meg a versenyen. A bajnok a macedón Ilija Savevski lett.
November 4-én rendezték a World Series of Poker Europe (WSOPE) €1.350 nevezési díjú Mini Main Event versenyének a zárónapját: 12 pókeres volt versenyben a €245.319-s fődíjért. Köztük Kamarás Péter, aki 5.200.000 zsetonnal a 11. helyről kezdett.

Bár a magyar élőtorna regular kezdő stackje csak 10 bb-nek felelt meg, bejutott a döntőbe, 9.650.000 zsetonja volt, amikor - Dorian Melchers, Patrik Zidek és Jakob Madsen kiesése után - egy asztalnál ült össze a versenyben maradt kilenc játékos.

A 9. helyen Clement Cure végzett, Kamarás ejtette ki. A 33. vakszinten (300.000/600.000-600.000) játszottak, Kamarás nyitott 1.300.000-ig MP-ből, a nagyvakban lévő Cure némi gondolkodás után all-in ment, Kamarás pedig snap callolt.

Kamarás: {#}A {#}A
Cure: {#}3 {#}3

Board: {#}Q {#}9 {#}4 {#}8 {#}J

Kitartottak az ászok, Kamarás 17.500.000-re növelte stackjét.

Kamarás Péter

A 8. Emanuele De Lemmi lett, majd Braz Borges Fagundes Junior búcsúzott. Utóbbi játékos Kamarás 1.300.000-es nyitására ment all-in mindössze 2.025.000 zsetonnal. Kamarás callolt.

Kamarás: {#}A {#}Q
Borges: {#}A {#}T

Board: {#}K {#}8 {#}5 {#}Q {#}4

Kamarás dáma párral vitte el portugál ellenfele stackjét.

Ezután Yunho Choi és Jochen Kaiser esett ki, négyen maradtak versenyben. Kamarás volt a shotstack, de nem volt jelentős a hátránya.

A 37. vakszinten (600.000/1.200.000-1.200.000) dupla kiesésre került sor, ami sajnos Kamarás menetelésének is véget vetett. Kamarás 13.250.000 zsetonnal ment all-in cutoffból, a kisvak Ilija Savevski szintén all-in ment, majd a nagyvak Dennis Magro is középre pakolta 20.575.000 zsetonját.

Kamarás: {#}A {#}4
Magro: {#}T {#}T
Savevski: {#}K {#}Q

Board: {#}J {#}6 {#}4 {#}8 {#}K

Savevski mindkét ellenfelét kiejtette a riverrel.

Kamarás a 4. helyet szerezte meg a versenyen, €81.716-t nyert, ami mellé egy €10.350 értékű Main Event beülőt is kapott. Gratulálunk Shifu!

Savevski megnyerte a versenyt, €245.319-t zsebelt be a bajnoki cím mellé.