Wildace $156.744-t nyert a WCOOP 65-ös versenyén!

Online Póker Versenyek | olvasási idő
2019. szeptember 23.
Wildace_hun megnyerte az $1.050-os NLHE 8-Max PKO versenyt, alku nélkül győzte le a heads-upban Ole "wizowizo" Schemiont. A GG Seriesen szintén begyűjtött egy 45 ezer dolláros nyereményt.
Újabb hatalmas magyar nyeremény született a WCOOP vasárnapi játéknapján. Az Event #65-H: $1.050 NLHE 8-Max PKO torna 721 nevezése és 306 re-entryje $1.027.000-os nyereményalapot alakított ki, és a legtöbb pénzt Wildace_hun nyerte, $156.744-t!

Discord - a PókerAkadémia új közösségi felülete
Részletek és csatlakozás itt!

Az elsősorban high stakes cash game regular, de MTT-ken is nagyszerűen teljesítő - 86. helyen áll a világranglistán - magyar pókeres a döntőben többek közt a német High Roller játékos Ole "wizowizo" Schemion és az online világranglista 14. helyét elfoglaló orosz Arseni "josef_shvejk" Karmatski ellen pókerezett.

Wildace megnyerte a tornát. Schemionnal heads-upolt, de nem kötött alkut, a teljes fődíjat elvitte, $83.855-t. Ezt növelte a bounty $156.744-ra.

Végeredmény:

Wildace ráadásul a GG hálózat bajnokságán, a GG Seriesen is begyűjtött egy nagy nyereményt - a GGPokeren FailBassLuck nicken játszik. Az Event #314: $2.500 NLHE-n végzett 2. helyen, $45.555-t nyert.

A versenyen probirs is ITM-ben végzett, a 7. helyen $10.409-ért.

Teljes megjelenítésért katt a képre!

Wildace a két versenyen  $202.299-t nyert! Gratulálunk!

Probirs futószalagon szállította az ITM helyezéseket a GG Seriesen. Volt egy $128.625-os nyereménye is, a $25.000 nevezési díjú Blade Special tornán érte el egy 2. helyezéssel. Emellett volt $67.711, $59.789, $40.456, $39.671, $16.911, $11.495 és $10.749-os nyereménye is az elmúlt napokban, a már említett $10.409 mellett.

Más kérdés, hogy a magyar klasszis ezzel együtt is downswingbe került, a $25.000-os versenyek ugyanis most pechesen alakulnak számára, rendre buborék pozícióban búcsúzik. Emiatt GGPokeres profitja $535.628-re csökkent - amit azért, valljuk be, továbbra is kevesen utasítanának vissza.

Probirs a WCOOP-on is játszik, az Event #67-H: $530 NLHE 6-Max Hyper Turbo-n 3. lett, $35.762-t nyert.

Emellett Untaktik nyert nagy összeget, a PokerStars vasárnapi High Roller Club: $530 Bounty Builder HR PKO tornáján végzett 4. helyen, amiért - a bountyval együtt - $35.801-t kapott.