Bujtás László $281.392-t nyert a Sunday Million SHR-en!

Online Póker Versenyek | olvasási idő
2023. január 16.
Bujti a 2. helyet szerezte meg a GGPoker Super MILLION$ Week $25.500 nevezési díjú tornáján, de mivel négyfős alku született, ő nyerte a legtöbb pénzt.
Január 8-16. között zajlik a GGPoker hálózat high roller bajnoksága, a Super MILLION$ Week. A teljes esemény $25.000.000 garantált díjazású. Az egyik legnagyobb torna az Event #44: Sunday Million SHR $25.500, $1M GTD a sorozaton, január 15-én, vasárnap került sor a versenyre.

Összesen 43 nevezés érkezett a tornára, $1.075.000-os nyereményalap alakult ki. Az indulók között a magyar high stakes cash klasszis Bujtás "omaha4rollz" László is ott volt.

Bujti bejutott a kilencfős döntőbe, ami még nem jelentett ITM-et, a legjobb öt helyezést díjazták. A döntőben többek közt Simon "C. Darwin2" Mattsson, Wiktor "Limitless" Malinowski, Stephen Chidwick, Mikita Badziakouski, Artur "mararthur1" Martirosian és Rodrigo "selouan1991" Selouan pókerezett a minél nagyobb nyereményért, na meg a bajnoki címért.

Bujtás bejutott a legjobb ötbe Martirosian, Chidwick, Badziakouski és Chris Brewer társaságában.

Az 5. helyen Chidwick végzett, majd a versenyben maradt négy játékos alkut kötött. Bujtás hatalmas összeget, $281.392-t biztosított be magának!

A bajnoki címet végül Martirosian szerezte meg, az alku miatt ez $231.274-t jelentett. Bujtás 2. helyen végzett, legnagyobb nyertesként!

Nem csak Bujtás gyűjtött be nagy nyereményt a GGPokeren vasárnap. Rossz az!!! megnyerte az Event #42: Sunday High Rollers Main Event $1.050, $500K GTD versenyt, kétfős alku után $99.002-t nyert.

Németh András pedig az Event #43: Omaholic Bounty Main Event $2.100, $200K GTD tornán szerezte meg a bajnoki címet, a $26.401-os nyeremény mellé $22.250 értékben zsebelt be bounty-t.