GGMasters Overlay Edition - Phil Gruissem nyert, mikethepike 12. lett

Online Póker Versenyek | olvasási idő
2023. március 01.
Honfitársunk, mikethepike, $32.438-os nyereménnyel zárta a versenyt. A $806.385-os fődíjat a német profi, Philipp "Phil" Gruissem szerezte meg.
Kedden este rendezték a $150 nevezési díjú, garantált $10.000.000 díjazású GGMasters Overlay Edition végjátékát a GGPokeren. Már csak 15 pókeres volt versenyben a 806.385-os fődíjért, köztük egy magyar játékos, az Akadémia alatt játszó mikethepike.

Mikethepike 21.822.172 zsetonnal a 13. helyről kezdett. Stackje 10,9 bb-nek felelt meg, miközben a chipleader 43,1 bb-vel rendelkezett.

Honfitársunk sajnos végül nem jutott be a döntőbe, de javított pozícióján, 12. lett, ami $32.438-os nyereményt jelent.

Nem akármilyen menet 64.622 nevező között idáig eljutni, gratulálunk!

A fődíj végül a német profié, Philipp "Phil" Gruissemé lett. A heads-upban a brazil regularral, a "GuGaGi" nicken játsszó Daniel de Freitasszal csapott össze. A bajnoki cím egy preflop all-in partival dőlt el. A shortstack de Freitas K4-gyel került all-in AQ ellen, és bár királyt flopolt, turnön ász érkezett.

Végeredmény:

A GGPoker játékosai az Overlay Edition után sem maradnak nagy tornák nélkül, például március 5-én jön a WSOP Spring Circuit online bajnokság $100.000.000-os garantált nyereményalappal.