Kamese a Mini Super Tuesdayt, GDStyle a Fat Tuesdayt nyerte meg

Szerző: Pokeradmin2016. május 04., szerda 09:06

Mindkét magyar pókeres alku nélkül szerezte meg a győzelmet. Kamese, aki csak idén tűnt fel a PS online versenyein, de azonnal a nagy tornákat vette célba, Thayer "THAY3R" Rasmussent győzte le a heads-upban.

Két magyar online MTT játékos is kiemelkedő eredményt szállított kedden. Az eredmények a Mini Super Tuesdayen és a Fat Tuesdayen születtek.
KÉP
A Mini Super Tuesday 1.198 játékossal indult, $119.800-os nyereményalap alakult ki. A magyarokat kamese képviselte a döntőben.
A fináléban egy világklasszis, a 6,6 millió dolláros online MTT nyereménnyel rendelkező Thayer "THAY3R" Rasmussen is ott volt, de Rafael "zugzwang16" Porzecanski is ismert regular, WCOOP 2nd Chance, Thursday Thrill és Super Tuesday bajnok, a világranglistán pedig 149. jelenleg.
Kamese bejutott a heads-upba, amit THAY3R ellen játszott. A két játékos között nem született alku. Kamese legyőzte THAY3R-t, $20.366-t nyert.
Kamese a győzelem mellett a $1.050 Super Tuesdayen 69. ($1.488), egy $320 NLHE 6-Max versenyen pedig 7. lett ($1.209).
A játékos csak idén tűnt fel a PS online versenyein, de azonnal a nagy tornákat vette célba.