Németh András $293.549-t nyert a WSOPC Series $25k SHR versenyén

Online Póker Versenyek | olvasási idő
2022. január 05.
A magyar pókeres többek közt Wiktor Malinowski és Timothy Adams ellen játszott a döntőben.
Németh András hat számjegyű nyereményt gyűjtött be a GGPokeren, a WSOPC Series: $25.500 Sunday Million Super HR versenyén játszott döntőt. 48 nevezés érkezett a tornára, ami 1,2 millió dolláros nyereményalapot eredményezett, ezt a legjobb öt helyezett között osztották ki.

Wiktor Malinowski, Timothy Adams, Timothy Nuter és bill2021 jutott ITM-be Németh mellett.

Németh hamarosan heads-upot játszhatott, Nuter volt az ellenfele. Bár a kanadai nyert, Németh így is hatalmas összeget zsebelt be: $293.549-t. A fődíj $391.454 volt.