Omaha4rollz $115.090-t nyert a WCOOP SHR-en

Online Póker Versenyek | olvasási idő
2022. szeptember 22.
Nem úgy alakult a döntő, ahogy reméltük, Bujtás "omaha4rollz" László 5. helyen végzett.
Mint arról beszámoltunk, a magyar high stakes cash game klasszis Bujtás "omaha4rollz" László chipleaderként jutott be a PokerStarson zajló WCOOP Event #71: $25.000 NLHE Super High Roller versenyének szerdai döntőjébe. A torna keddi 1. napján 40 játékos szállt harcba a továbbjutásért, és mivel 16 re-entryt is vásárolt a mezőny, $1.373.400 lett a nyereményalap - a garancia $1.000.000 volt.

A döntő line-upja elképesztően erős volt, omaha4rollz mellett David "dpeters17" Peters, Thomas "WushuTM" Muehloecker, Linus "LLinusLLove" Loeliger, Pascal "Pass_72" Lefrancois, Mikita "fish2013" Badziakouski és Aleksejs "APonakov" Ponakovs várta az osztást.

Tekintsd meg a döntőt Patrickz kommentárjával

A döntőt ismétlése (nyílt lapok):

Reméltük, hogy bár rettentően kemények az ellenfelek, omaha4rollz megszerzi a győzelmet, sajnos azonban ezúttal nem így történt. Viszonylag hamar visszaesett, nem igazán kedveztek neki a lapok. Összességében kiegyenlített játék folyt.

Bujti végül 5. lett, ami persze nagyon előkelő helyezés, pláne az SHR mezőnyében. Utolsó patijában dámákkal vesztett LLinusLLove ászai ellen, preflop kerültek all-in.

Omaha4rollz $115.090 nyereménnyel zárta a tornát. Gratulálunk!

A bajnoki címet fish2013, vagyis Mikita Badziakouski szerezte meg, $426.748-t nyert.