Probirs és suckratess88 hétvégi nyereményei, valamint Wildace_hun havi PLB eredménye

Online Póker Versenyek | olvasási idő
2019. október 14.
Probirs hat számjegyű összeget nyert két versenyen, de suckratess88 is nagyot kaszált. Wildace_hun a P5s havi PLB-t zárta a 2. helyen.
Nagyszerű magyar MTT eredményeket hozott a mögöttünk álló hétvége a PokerStarson. Probirs két versenyen is öt számjegyű nyereménnyel jelentkezett. Vasárnap vette kezdetét a Bounty Builder Series. Az Event #5: $2.100 NLHE 8-Maxon 198 játékos vett részt, összesen 67-szer re-entryztek, $530.000-os nyereményalap alakult ki.

A 34 fős ITM-et probirs mellett Wildace_hun is elérte, ő a 29. helyen végzett, a bountyval együtt $4.734-t nyert.

Probirs ennél jóval nagyobb összegett szerzett meg, hiszen egészen a 3. helyig menetelt. Ez $28.393-t jelentett a helyezésért, amit a bounty $44.390-ra növelt. A versenyt a brazil Fabiano "kovalski1" Kovalski nyerte meg.

Végeredmény:

Probirs ráadásul ennél is nagyobb összeget nyert a High Roller Club $2.100 Sunday Cooldown 8-Max Turbo-n. Erre a tornára 63-an regisztráltak, emellett 25 re-entry vásárlásra került sor. A nyereményalap $176.000 lett.

A döntőben olyan játékosokkal pókerezett klasszisunk, mint például Niklas "Lena900" Astedt, Samuel "€urop€an" Vousden, Tomi "elmerixx" Brouk és Dario "Secret_M0d3" Sammartino.

Probirs nyert, a bountyval együtt $62.467 lett az övé. A két versennyel összesen $106.857 lett az övé.

A másik nagy nyerő magyar regular suckratess88 volt. Ő a Bounty Builder Series Event #9: $530 NLHE tornáján, 779 játékos között - a 287 re-entryvel $533.000-os nyereményalap alakult ki - jutott be a döntőbe. Érdekesség, hogy Secret_M0d3 ebben a fináléban is érdekelt volt.

Suckratess88, mint ahogy arról Discord szerverünk rail csatornáján már értesülhettetek, 2. helyen végzett, $44.725-t nyert bountyval együtt.

Suckratess88, aki az Akadémián Greyboy nicken van jelen, a $215 Sunday Supersonicon ugyancsak döntőt játszott, itt 6. helyen végzett $3.767-ért.

Kimagasló magyar eredmény még, hogy Wildace_hun 2. helyen végzett a P5s szeptemberi PLB versenyén, egyedül a vilgágranglista aktuális éllovasa, Sami LarsLuzak" Kelopuro előzte meg. Kiemelik vele kapcsolatban a WCOOP Event #65-H: $1.050 NLHE 8-Max PKO győzelmet ($156.744).

Az egyébként elsősorban cash game specialista játékos erősen kezdte az októberi hónapot is, a múlt hétvégén például ő is megnyerte a $2.100 Sunday Cooldownt $64.583-ért.