TingTong84 és diablo8807 is nagyot nyert vasárnap

Online Póker Versenyek | olvasási idő
2016. február 08.
TingTong84 a $11 nevezési díjú Phase 2 versenyt húzta be $15,079-ért, diablo8807 pedig a Sunday Millionon döntőzött, nyolcadik helye $14,295-t ért.

A kétnapos Phase versenyeken nagyon fekszik a játék a magyar pókereseknek, decemberben DariousMille győzedelmeskedett $15,264-ért, most pedig az Ukrajnából pókerező TingTong84 húzta be a versenyt $15,079-ért.

Érdekesség, hogy csakúgy mint legutóbb, ismét két magyar játékos volt a döntőben, decemberben SOFTIKA végzett ötödik helyen ($3,940), tegnap pedig somagolf33 szerezte meg ugyanezt a helyezést ($3,893).

A Phase versenyre összesen 9841 játékos nevezett, a második nap küzdelmei 999 játékossal kezdődtek. A döntő asztal kezdetén viszonylag shallow stackekkel pókereztek a játékosok, az 5-handed játékra viszont somagolf33 és TingTong84 is jó stacket épített.

Somagolf33 rendkívül balszerencsésen, AA < J9s preflop all-inben bukta el stackjét a heads-upba is bejutó Ayronn ellen.

TingTong84 végül legyőzte a lengyel ellenfelet és alku nélkül húzta be a $15,079-os főnyereményt.

9. KULAJDROPSA - $1,004

Mint arról beszámoltunk, jatekos22 múlt héten harmadik helyen végzett a Sunday Millionon több mint $110,000-ért, most vasárnap pedig a magyar P5s ranglista vezetője, diablo8807 érte el a döntőt.

A döntő asztalt a 2016-os TCOOP High Roller győztes Grayson "gray31" Ramage kezdte chipleaderként, diablo körülbelül 18 nagyvakkal kezdte a finálét.

A 150,000/300,000 vakszinten diablo8807 dobások után all-in ment 3,233,181 zsetonnal hijackről, a button bRe3za 2,669,187 zsetonnal all-in callolt, a vakok dobtak.

diablo8807 {#}T {#}T -t mutatott, bRe3za {#}A {#}K -val játszott. Az {#}A {#}9 {#}7 flopon a német játékos top párra javult, a turn {#}J viszont újabb outokat adott a diablo8807-nek.

A riverre a {#}T esett, diablo8807 szettre javult és jelentősen megnövelte stackjét.

Ennek ellenére a magyar regulár volt a következő kieső, a 200,000/400,000 vakszinten 4,622,368 zsetonnal all-in ment gray31 UTG minraise-ére, az amerikai játékos megadott.

diablo8807: {#}A {#}K
gray31: {#}7 {#}7

A {#}8 {#}Q {#}6 {#}3 {#}5 boardon kitartott gray31 lapja, diablo8807 nyolcadik helyen végzett, ez $14,295-t ért.

A versenyt végül háromfős alku után a mexikói cimről pókerező LilFishAtL nyerte $141,000-ért, a legtöbb pénzt viszont gray31 kapta, $156,406-t tehetett zsebre második helyéért.