Újabb magyar MTT sikerek a hétvégéről!

Online Póker Versenyek | olvasási idő
2020. október 20.
A GG-n továbbra sem tudnak hozzászagolni a MTT-specialista honfitársunkhoz.
Mint arról korábban beszámoltunk, a GG hálózatban sikert sikerre halmoz kZhh, vagyis szagos, akinek most már biztos, hogy a Six Shooter High Roller torna a kedvenc eventje.

Először az Event #40: $1.260 Six Shooter High Rolleren diadalmaskodott, majd az Event #77: $525 High Roller SE-n is a dobogó legfelső fokáig menetelt.

Ezek után sem állt le és múlt vasárnap az Event #180: Sis Shooter HR-t is magáéve tette, ahol ezúttal 45.556 dollárnak örülhetett.

Nem ő volt azonban az egyetlen, aki öt-számjegyű score-t szállított, static88 a Sunday Monster Stack tornán győzedelmeskedett, ami 28 ezret ért számára, ráadásul korábban 36k-t vágott zsebre, szintén a GG hálózatban a Sunday Marathon 300 győzelmével.

Ryuzaki1 alias untaktik 22k-ért húzta be a BHS 179-es eventjét, míg a High Rollers Marathon versenyen Pato Negro (barátoknak csak noirduck) közel 20 ezer dollárért esett ki a 4. helyen. Probirs pedig a 174-es eseményen vágott zsebre 11 ezret a hetedik helyéért.

A GG mellett a PokerStars-on is aktívkodtak magyarjaink, itt lildani9 volt a legsikeresebb, aki több versenyen is döntőzött.

A Hotter $215-ön 468 fős mezőnyben végül a győzelmet is megkaparintotta, több, mint 16 ezer dollárért, míg a Bounty Builder Series 111: $530 NLHE-n 8. helyen végzett, amely $7.156-t hozott a konyhára.

A négylapos játék szerelmesei közül Argentin_GOd volt a legkitartóbb, ugyanis a heads-upig meg sem unta a grindot, a Bounty Builder Series 107: $530 PLO tornán végül osztás után 17.316 dollárt csaphatott bankrolljához.