Újabb magyar TCOOP győzelem - gzp74 $85.497-t nyert!

Online Póker Versenyek | olvasási idő
2017. január 25.
Gzp74 az Event #36: $700 NLHE 8-Max Turbo Ultra-Deep versenyen utasította maga mögé a teljes mezőnyt.
Mint arról beszámoltunk, magyar győzelemmel indult a TCOOP. KZhh az Event #5: $82 NLHE 8-Max Bubble Rush versenyt nyerte meg ($32.435). Ráadásul kZhh győzelme mellett is kiváló eredményeket szállítottak honfitársaink, p€troceli például $54.474-t nyert az Event #10: $310 NL Fat Thursday SE 4. helyezésével, noirduck pedig $33.912-t az Event #23: $215 NLHE 6-Max Bubbe Rush 2. helyezésével.

Január 24-én pedig jött az újabb magyar TCOOP győzelem: gzp74 az Event #36: $700 NLHE 8-Max Turbo Ultra-Deep versenyen utasította maga mögé a teljes mezőnyt. A versenyre 916 nevezés érkezett, $609.140 lett a nyereményalap. Gzp74 a chipcount 2. helyén kezdte a döntőt. Billy "b8chatz" Chattaway és Fahredin "FeriBo" Mustafov is ott volt az asztalnál.

A végjáték a 160.000/320.000-40.000 vakszinten indult. Az első kieső abhinaviy550 volt. Hiába mutatott tízeseket LA KOVE ötösei ellen, semleges lapok mellett ötös érkezett turnön. Ezután wazawskiHH kényszerült távozásra, gzp74 volt a kivégző. A magyar pókerres treff Q5-re pusholt nagy stackből, WazawskiHH körülbelül tíz nagyvakkal all-in callolt káró AQ-ra, és {#}2 {#}4 {#}8 {#}5 {#}T board érkezett.

A következő leosztásban kiesett anteen is, majd b8chatz búcsúzott flipben pistecaloze ellen.

A 4-handed játék FeriBo kiesésével ért véget. Kisvakból, A3-mal futott bele LA KOVE királyaiba, és nem segített rajta a board.

A három versenyben maradt játékos alkut kötött. Gzp74 próbált egy kis extra cash-t kiharcolni, de két ellenfele egyértelművé tette, vagy elfogadja az ICM számokat, vagy megy tovább a játék. Gzp74  megadta magát, és elfogadta a számokat. A győztesnek $12.183-t hagytak bent.

A 3. helyen pistecaloze végzett. LA KOVE limpelt, pistecaloze all-in ment körülbelül 20 nagyvakkal, gzp74 reraise all-in ment, LA KOVE dobott.

gzp74: {#}K {#}K
pistecaloze: {#}A {#}6

Board: {#}T {#}4 {#}T {#}8 {#}Q

Kitartottak a királyok, gzp74 vezetésével indulhatott a heads-up.

Szék 3: LA KOVE - 11.577.903
Szék 5: gzp74 - 34.222.097

Bár LA KOVE két párral megszerzett egy kasszát, és csökkentette a különbséget, a párbaj első all-inje eldöntötte a tornát. Gzp74 A6-ra ment all-in, LA KOVE hatosokkal callolt.

Gzp74 $85.497-t nyert TCOOP győzelmével. Gratulálunk!