Untaktik a WPN versenyén, Belabacsi a Powerfesten játszott nagy döntőt

Szerző: Pokeradmin2018. január 23., kedd 09:29

Untaktik $27.755-t nyert, az erős mezőnyben döntőző Belabacsi pedig $11.620-t.

Hétfőn is öt számjegyű magyar online MTT nyeremények születtek: untaktik és Belabacsi szállította őket. Untaktik a WPN hálózat - itt zsemo nicken játszik - $100 nevezési díjú, garantált $200.000-os Warm-Up 8-max versenyén, 1.363 játékos közt jutott be a döntőbe - $247.600 nyereményalap -, ahol ő volt a legnevesebb pókeres.
A világranglista 63. helyét elfoglaló Akadémiás streamer végül 2. helyen végzett, ezzel $27.756-os nyereményt gyűjtött be.

8. weemonk - $4.555

Probirs után Belabacsi is döntőt játszott a PartyPoker február 4-ig futó, összesen 147 eventet és több nevezési kategóriát magában foglaló, garantált $15.000.000-os online bajnokságán, a Powerfesten. A Partyn HungarysHero nicken játszó magyar MTT regular score-ja a hétfői Event #7-H: $2.100 NLHE tornán született meg.

A magas nevezési díjú versenyen 63 játékos indult, a re-entry lehetőség miatt azonban 83 regisztráció érkezett, így a nyereményalap $166.000 lett, vagyis itt is könnyedén sikerült megugrani a garantált nyereményalapot ($150.000).

Itt már nem lehetett megúszni a kemény ellenfeleket a döntőben, például a világranglista 6. helyén álló gnetaren (PP-n Doyle_B), a 9. hello_totti (PP-n PhileasFogg) és JHelppi is ott volt.

Belabacsi 5. helyen végzett, ezzel $11.620-t zsebelt be.