Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (26) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Negreanu véleménye a Cereus-ügyről


  2. #2
    Őstag vinczesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 19.
    Hely
    Somewhere in time
    Hozzászólások
    1.188

    Alapbeállítás

    Cirka két évvel ezelőtt beszélgettünk hasonlóról, a véleményem azóta is változatlan ezzel kapcsolatban:
    http://www.pokerakademia.com/poker_b..._es_egyebek_)/

  3. #3
    Őstag GreEko avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    1.061

    Alapbeállítás

    kétlem, hogy ebben valaki vitatkozna vele(d), teljes mértékben egyetértek.

  4. #4
    Őstag vinczesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 19.
    Hely
    Somewhere in time
    Hozzászólások
    1.188

    Alapbeállítás

    Idézet GreEko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kétlem, hogy ebben valaki vitatkozna vele(d), teljes mértékben egyetértek.
    titcar akkori bejegyzésénél láthatod, hogy volt, aki vitatkozott és csak halkan jegyzem meg, hogy az Akadémia főoldalán is láthatsz UB-s promót még mindig...

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet vinczesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    titcar akkori bejegyzésénél láthatod, hogy volt, aki vitatkozott és csak halkan jegyzem meg, hogy az Akadémia főoldalán is láthatsz UB-s promót még mindig...
    Én meg csak halkan jegyzem meg, hogy mindazok ellenére amit elbasztak még mindig jelentős szereplők a piacon és a nagyobb játékosaink is szívesen tourneyznak ott, hiszen magától értetődően sok ott a buta fishy játékos.

  6. #6
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én meg csak halkan jegyzem meg, hogy mindazok ellenére amit elbasztak még mindig jelentős szereplők a piacon és a nagyobb játékosaink is szívesen tourneyznak ott, hiszen magától értetődően sok ott a buta fishy játékos.
    +1, kb két héttel ezelőtt ugyanezt írtam.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 01. 09.
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    szerintem Negreanu a póker celeb kurvája lett egy ideje, eredménnyel már nem nagyon tud előrukkolni, maradt a "villantás".

  8. #8
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 14.
    Hozzászólások
    185

    Alapbeállítás

    Szerintem végtelenül egyszerű, hogy miért nem állították le:
    közel sem volt ez akkora pláne. Igazság szerint csak azokat veszélyeztette az egész akik nyilt wifin keresztül játszottak (vagy valami nyilvános router mögött)..komoly játékos ilyet nem tesz.

    Felvan fújva az egész story..sokkal nagyobb biztonsági rések vannak ettől.

    Mindentől függetlenül pedig ez is csak egy újabb konkurencia harcnak köszönhető nyilatkozat.

    Amúgy meg egyesek igencsak megdöbbennének ha tudnák mekkora biztonsági rések vannak az IT rendszerekben..akár a pénzügyi rendszerekben is..ez mindig is így lesz.

  9. #9
    Őstag vinczesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 19.
    Hely
    Somewhere in time
    Hozzászólások
    1.188

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én meg csak halkan jegyzem meg, hogy mindazok ellenére amit elbasztak még mindig jelentős szereplők a piacon és a nagyobb játékosaink is szívesen tourneyznak ott, hiszen magától értetődően sok ott a buta fishy játékos.
    Nagyon is értem én és titcart is értettem annak idején. Viszont ez a hozzáállás segíti túlélni a csalásbotrányt és a mostanit is. Szóval a pénz beszél, mi pedig ne sírjunk, hogy az online póker továbbra is a szürke zónában lesz emlegetve az Absolute + UB (Cereus) és hozzájuk hasonló piaci szereplők miatt. (Tudom, hogy a szürkével kicsit szépítettem a helyzeten.)

  10. #10
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet vinczesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon is értem én és titcart is értettem annak idején. Viszont ez a hozzáállás segíti túlélni a csalásbotrányt és a mostanit is. Szóval a pénz beszél, mi pedig ne sírjunk, hogy az online póker továbbra is a szürke zónában lesz emlegetve az Absolute + UB (Cereus) és hozzájuk hasonló piaci szereplők miatt. (Tudom, hogy a szürkével kicsit szépítettem a helyzeten.)
    A Microgaming sem ment csődbe, pedig jóval nagyobb összeggel károsították meg a játékosaikat, nem is egy alkalommal.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •