Oldal: 463 / 888 ElsőElső ... 363413453461462463464465473513563 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.621 - 4.630 (8873) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Holdem Manager

  1. #4621
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    Idézet Jaky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Teljes káosz! Most vásároltam HM-t és feltelepítettem azt hiszem feltettem normálisan ezt a PostgreSQL adatbázist is , beirtam a felhasználó kulcsot amit kaptam de mikor elinditom a HM-t ezt irja ki : The following error occurred when to open the database: FATAL: 3D000 database "holdemmanager" does not exist és van ott hogy OK rámegyek és behoz egy ablakot amibe ezt látom :

    Holdem Manager needs to know where to find the database. Please enter in the details below and click on connect és alatta pedig:

    Server name: Port Nummber:
    Login Name: Password:


    Ha valaki tudna nekem akár msn-en vagy bárhol segíteni azt díjjaznám egy 10-15$al.
    Msn címem : jakus_vip@hotmail.com
    op rendszered?

  2. #4622
    Tag MayerApu avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 02.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    147

    Alapbeállítás

    Ismét help kéne. Cash game asztaloknál nem jelenik meg egyszerűen a HUD. Sit'n Go-knál pedig működik.
    Ha egy pénzzel rendelkező ember találkozik egy tapasztalattal rendelkező emberrel, akkor a tapasztalattal rendelkező pénzzel távozik, a pénzzel rendelkező pedig tapasztalattal.

  3. #4623
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Maxxxika! Tyllus! Köszönöm! Ha valami nem kerek még jövök!

  4. #4624
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet MayerApu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ismét help kéne. Cash game asztaloknál nem jelenik meg egyszerűen a HUD. Sit'n Go-knál pedig működik.
    Hanyas verzió?
    1.11.05-re frissíteni kéne ha korábbi:
    http://www.holdemmanager.com/Downloads/HmUpdate.exe

  5. #4625
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Indításkor ezt a hibaüzenetet kapom. Reinstall már megvolt, utána 1 darabig jó is volt, de most újra elkezdte.
    Ötlet?
    Csatolt képek Csatolt képek
    You 're an apple

  6. #4626
    Fanatikus tag hetya avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 24.
    Hely
    where the wild things are
    Hozzászólások
    367

    Alapbeállítás

    probald ezt:

    Start > Programs > PostgreSQL > 8.x > Stop Service

    Start > Programs > PostgreSQL > 8.x > Start Service

    ha ez nem segitett, akkor torold ezt a filet:

    \postgresql\8.x\data\postmaster.pid

    aztan restart


    *erdekes amugy tegnap velem is hasonlo tortent, mindenesetre a file torles megoldotta, en a reinstallig nem jutottam el, de azota minden normalisan mukodik

  7. #4627
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Hi.
    7k handnél tartok a hónapban,de a HM már most 7Eur-val több bevételt ir mint kéne.
    Elözö honapban is többet irt,kb 40Eur-val.
    Mitöl van ez?Nektek is van ez a probléma?

  8. #4628
    Újonc Jaky avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 25.
    Hely
    Győr-Moson-Sopron
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Windows XP-m van , de már megoldódtak a dolgok már csak annyi a bajom , hogy amikor neki állok jáccani mondjuk tegnap is játszottam a Full Tilten 45fős 26$os sit&go-t és rossz helyre rakja a statokat és mikor végre megcsinálom és mondjuk kiesik egy ember vagy átültetnek másik asztalra akkor ismét elcsúsznak a statok. Tudnál ebben segíteni? A table manager-ben kellene valamit beállitanom?

  9. #4629
    Fáradhatatlan grinder P8k3r avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    528

    Alapbeállítás

    Idézet Jaky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Windows XP-m van , de már megoldódtak a dolgok már csak annyi a bajom , hogy amikor neki állok jáccani mondjuk tegnap is játszottam a Full Tilten 45fős 26$os sit&go-t és rossz helyre rakja a statokat és mikor végre megcsinálom és mondjuk kiesik egy ember vagy átültetnek másik asztalra akkor ismét elcsúsznak a statok. Tudnál ebben segíteni? A table manager-ben kellene valamit beállitanom?
    Seating preferencest állítsd be, és mindig ugyanoda ülj, minden asztalnál.
    Hud Options - Seating Preferences - Itt válaszd ki a FullTiltet és a 9 max-hoz írj 5-öt, ez az asztal "közepén" lévő hely,ezentúl mindig ültesd át oda magad ha nem ott ülnél.

  10. #4630
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Valaki segítsen már please. Nem nagyon értem ezt az emailt.

    Megvettem az omaha managert, és kiderült, hogy a small stakes verzió nem kompatibilis a Holdem proval. Most akkor az omahának visszatérítik az árát? Csak mert írnak valami 30 napos garanciát..



    Hello -

    The problem is that you only purchase the OM low stakes through us, so we cannot refund the PRO code. We can only refund the Omaha Small stakes purchase you made through us.

    If you purchased the HM Pro code from us in the past it would be well outside of the 30 day money back guarantee.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •