Póker Fórum Archívum > Minden más > Az utóbbi 5 év legélvezetesebb focimeccsei

FeketeS
2011. ápr. 25. 14:41

Az utóbbi 5 év legélvezetesebb focimeccsei

Nektek melyik meccsek ugranak be az utóbbi évekből, mint a legélvezetesebbek, legizgalmasabbak?
Jöhet klub, és válogatott meccs is. Lehet gólparádé, vagy 0-0, a lényeg a játék minősége, és az izgalom.

forzadani3
Válasz FeketeS kommentjére
2011. ápr. 25. 14:46

2005 BL döntő. 0-3-ról hozta vissza a Liverpool, majd 11-ek döntöttek.

bnas
Válasz forzadani3 kommentjére
2011. ápr. 25. 15:08

ami hirtelen beugrik az a vb bronzmeccs...

2011. ápr. 25. 15:17

Nekem az egy egy kellemetlen emlék. Viszont annál kedvesebb a 2007-es "visszavágó", ahol 2-1-re nyert a MILAN.

Válogatott meccsekről a tavalyi VB-negyeddöntő, Uruguay - Ghána. Nagy meccs volt, 1-1-es rendes játékidő, Suarez kezezése a rendes játékidő végén, kihagyott ghánai 11-es. Végül 11-esekkel nyertek az uruk.

Meg a 2000-es EB-ről a Holland - Olasz. 'Asszem elődöntő volt. 0-0 a rendes játékidő, Toldo 2 tizenegyest is védett, majd büntetőkkel 4-2 az olaszoknak, Toldo szintén kettőt fogott (ha jól emlékszem). (Mondjuk ez nem az elmúlt 5 évben volt, ahogy a 2005-ös Liverpool - Milan sem)

2006, Olasz - Francia VB-döntő, Zizou vs. Materazzi. Epic.

Na meg az idei Holland - Magyar. A kinti meccs természetesen...

+1

2008 EB, negyeddöntő, Horvát - Török meccs, 0-0, hosszabbítás, gól a 119. és egyenlítés a 122. percben, 11-esek nyertek a törökök 3-1-re.

+2

Majd ezután a Német - Török elődöntő 3 - 2 a fricceknek, utolsó 10 percben 3 gól.

Ezek csak így kapásból, de volt jónéhány nagy meccs.