Jó éjt gyerekek:)

van Gerwen
Válasz csiga19794 kommentjére
2015. máj. 29. 19:27

Én nem tudom mi lett Gerwennel, de ez már nem tényleg nem állapot, hogy ennyire álmosan kezdi most már az összes meccsét. Bár brékkel nyitott, de utána tükörsimán elbukott 4 játékot, úgy, hogy kiszállóra sem dobott saját kezdésénél, ami főleg nála hihetetlen. 4-1 most Lewisnak, megint jókor jön a szünet, de ilyen szinten ekkora luxust nem lehet adni az ellenfeleknek. Lewis meg nyilván parádézik, szórja a tömeget, és kiszállót sem nagyon akar rontani.

ceewyl
2015. máj. 29. 19:44

Gerwen felébredt, úgy látom... :(

van Gerwen
Válasz ceewyl kommentjére
2015. máj. 29. 19:47

Elmentem gyorsan fogat mosni, erre mire visszaérek 6-6, gyerünk, fordítsuk meg.

van Gerwen
2015. máj. 29. 19:59

Haha, kommentátor benyögi, hogy Gerwennek bejött a gamblerkedés, mert 164-nél inkább kerekített, amikor Lewis 145-ön volt. Igaza is lett, már csak 1 játék kell a győzelemhez. :cool:

van Gerwen
2015. máj. 29. 20:04

Hú, de nehéz szülés volt, de meglett! :cool: 11-9 Nagyon fáj a szívem, hogy lemaradok a döntőről, de innom kell, már így is késésben vagyok. Holnap délután felkelek, és megnézem, igyekszem addig nem megtudni az eredményt. De nem kételkedem, hogy Taylor papa el lösz tángálva. Ceewyl, szurkold ki helyettem is az újabb MvG-sikert! :cool: