Íme az én tippsorom:
1.
A: 1. Portugália 2. Törökország
B: 1. Németország 2. Horváthország
C: 1. Olaszország 2. Románia (utálom magam ezért, de kell egy meglepetés)
D: 1. Spanyolország 2. Oroszország
2. Negyeddöntők:
A1-B2(1): Portugália
B1-A2(2): Németország
C1-D2(3): Oroszország
D1-C2(4): Spanyolország
3. Elődöntők:
1-2: Németország
3-4: Oroszország
4. 3. hely: Spanyolország
5. 1. hely: Németország
Az én titkos favoritom Oroszország, annak ellenére is, hogy vannak fontos hiányzóik.
Íme az én tippsorom:
1.
A: 1. Csehország 2. Portugália
B: 1. Horvátország 2. Németország
C: 1. Hollandia 2. Franciaország
D: 1. Spanyolország 2. Oroszország
2. Negyeddöntők:
A1-B2(1): Csehország
B1-A2(2): Portugália
C1-D2(3): Hollandia
D1-C2(4): Spanyolország
3. Elődöntők:
1-2: Csehország
3-4: Hollandia
4. bronzérem: Portugália
5. EB-bajnok: Hollandia
Mostanában nem nagyon követem a foci világát. Ez régebben elképzelhetetlen volt, de mióta póker van, azóta vhogy kevesebb idő jut meccsnézésre...
Amúgy Csehország, Portugália a két nagy kedvenc, de örülnék, ha a Svájci csapat vmi meglepetést okozna.
Jó szurkolást, meccsnézést mindenkinek.
"Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."
(Knézy)
A: 1. Portugália 2. Svájc
B: 1. Németország 2. Horvátország
C: 1. Franciaország 2. Olaszország
D: 1. Spanyolország 2. Svédország
2. Negyeddöntők:
A1-B2(1): Portugália
B1-A2(2): Németország
C1-D2(3): Franciaország
D1-C2(4): Spanyolország
3. Elődöntők:
1-2: Németország
3-4: Spanyolország
4. 3. hely: Franciország 4.hely:Portugália
5. 1. hely: Németország 2.hely:Spanyolország
Utoljára módosítva: psycho által: 2008. 06. 07. 17:05
"Csalni nem könnyű, de rendkívül gazdaságos." (ivan41)
-- THE PASSION THAT UNITES US ALL!!--
A: 1. Portugália 2. Törökország
B: 1. Németország 2. Horváthország
C: 1. Olaszország 2.Franciaország
D: 1. Spanyolország 2. Oroszország
2. Negyeddöntők:
A1-B2(1): Portugália
B1-A2(2): Németország
C1-D2(3): Oroszország
D1-C2(4): Spanyolország
3. Elődöntők:
1-2: Németország
3-4: Spanyolország
4. 3. hely: Portugália
5. 1. hely: Németország
A: 1. Portugália 2. Csehország
B: 1. Németország 2. Horváthország
C: 1. Hollandia 2.Franciaország
D: 1. Spanyolország 2. Svédország
2. Negyeddöntők:
A1-B2(1): Portugália
B1-A2(2): Németország
C1-D2(3): Hollandia
D1-C2(4): Spanyolország
3. Elődöntők:
1-2: Németország
3-4: Hollandia
4. 3. hely: Spanyolország 4. hely Portugália
5. 1. hely: Hollandia 2. hely Németország
Az én tippem:
A: 1. Portugália 2. Törökország
B: 1. Németország 2. Lengyelország
C: 1. Franciaország 2.Olaszország
D: 1. Spanyolország 2. Svédország
2. Negyeddöntők:
A1-B2(1): Portugália
B1-A2(2): Németország
C1-D2(3): Svédország
D1-C2(4): Spanyolország
3. Elődöntők:
1-2: Németország
3-4: Spanyolország
4. 3. hely: Portugália 4. hely Svédország
5. 1. hely: Németország 2. hely: Spanyolország
1.
A: 1. Csehország 2. Svájc
B: 1. Horváthország 2. Németország
C: 1. Hollandia 2. Olaszország
D: 1. Spanyolország 2. Svédország
2. Negyeddöntők:
A1-B2(1): Németország
B1-A2(2): Svájc
C1-D2(3): Svédország
D1-C2(4): Olaszország
3. Elődöntők:
1-2: Németország
3-4: Olaszország
4. 3. hely: Svájc
5. 1. hely: Olaszország
A: 1. Portugália 2. Svájc
B: 1. Németország 2. Lengyelország
C: 1. Franciaország 2.Hollandia
D: 1. Spanyolország 2. Görögország
2. Negyeddöntők:
A1-B2(1): Portugália
B1-A2(2): Németország
C1-D2(3): Franciaország
D1-C2(4): Spanyolország
3. Elődöntők:
1-2: Portugália
3-4: Franciaország
4. 3. hely: Spanyolország 4. hely Németország
5. 1. hely: Portugália 2. hely: Franciaország
1. Csoportok
A: Portugália, Svájc
B: Horvátország, Németország
C: Olaszország, Románia
D: Spanyolország, Svédország
2. Negyeddöntők
A1-B2(1): Portugália
B1-A2(2): Horvátország
C1-D2(3): Olaszország
D1-C2(4): Spanyolország
3. Elődöntők
1-2: Portugália
3-4: Olaszország
4. Bronzérem: Spanyolország
5. Aranyérem: Olaszország