rigged

lecso10
Válasz pszibu kommentjére
2013. márc. 22. 22:42

Ebben az eredményben rendesen benne volt a bíró keze is! A második félidőre 180-t fordult az elsőhöz képest.
Egy ilyen meccsen ez pont elég volt egy gólra, plusz az,h a zsiráfok elintézték az üres stadiont.

Thorles
2013. márc. 22. 22:44

Lejött az 1 out a riveren a románoknak...

lecso10
Válasz Thorles kommentjére
2013. márc. 22. 22:46

Amúgy megérne egy külön topicot, de rengeteg hasonlóságot látok egy futball meccs és egy mtt verseny között....

titcarFTW
2013. márc. 22. 22:47

Finn-Magyar 1:2 akkor mi volt 90.perc Szalai. Hagyjuk már ezt a magyar betegséget . Szalai befejeli 2:0 megvan a meccs 100%os ziccer. Ne altalánositsatok már a magyar betegséggel. Szegény romákat is általánosítják pedig 1-2 % a bünöző csak .Rendes törvény tisztelő polgárok , fel lehet rájuk nézni szerintem.

Respect Titcar Gl at the tables my IDOL!

ZsoleszAK47
Válasz titcarFTW kommentjére
2013. márc. 22. 22:51

Megelőztél, pont Szalait akartam írni. Ha befejeli, jók vagyunk. A hozzászólásod második felével pedig nagyon nem értek egyet. Nem cifrázom, mert kitiltanának innen. / Egy Szabolcs megyei / :D

Tieru
2013. márc. 22. 23:02

Magyar-svéd meccsen is tavaly(?) a 90. perc környékén lőttük a győztes gólt, szóval hülyeség általánosítani ja.