Hihetetlen volt a meccs vége, elajándékoztunk 1 pontot..

2009. 08. 28.
    Hely
    budapest
    815

félek hogy a spanyol és a francia meccs sima zako, és a golkülömbség dönt majd a 3. helyröl.

5. #695
    Hely
    Kiskunhalas
    476

az oroszok ellen szerzett pontokat amúgy sem vinnénk tovább, a legjobbat kell nyújtani
    hajrá!

6. #696
    Kitiltva
    2011. 12. 23.
    110

Ne menjünk át NSO-nóba pls... Mi az, hogy elajándékoztunk 3 pontot? Aki itt szakért az tisztában van a kézi dinamikájával? Szerintem közel sem. Nem ajándékoztunk el semmit. Ez a döntetlen az oroszok ellen teljesen reális, hiszen fizikumban ég és föld a két válogatott. A másik kedvencem, hogy 10 perc után azzal jöttek az említett site-on, hogy NÁNDIT LE NÁNDIT LE!

Miért is? Mindenki tudja, hogy a kézilabdában legtöbbször csak akkor véd a kapus, ha jó irányban indul el a lövésnél. Vagy bárki komolyan gondolja, hogy egy 8-10 méterről leadott bomba, amely a másodperc töredéke alatt ér a hálóba, könnyű falat? Vannak rosszabb és jobb napok. Ha most lecseréli, elveszi az összes önbizalmát a kapitány. Jó volt ez így. A SPA, FRA meccsekről meg akkor érdemes beszélni, ha legalább elkezdődött