Oldal: 233 / 268 ElsőElső ... 133183223231232233234235243 ... UtolsóUtolsó

2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

Alapbeállítás

Ezt kikínlódtuk, de legalább nyertünk. Ha a románok nem egyenlítenek a 91. percben, akkor még a második helyért szállhattunk volna harcba vasárnap(ezek a 90+ percek nem alakulnak túl jól a mi szempontunkból). Nem biztos, hogy ott a helyünk az EB-n, de drukkolok, hogy legyen már egy két olyan meccs, ahol nem számolgatnunk kell, hanem játszani, aztán lesz ami lesz. Külön öröm, hogy Bödének ilyen szép góljaival fordítottunk! Hajrá Magyarország!
    CsabiST and Jymaster111 like this.

2. #2322
    Fanatikus tag kircip avatara
    2010. 02. 26.
    309

Storck kénytelen volt Bödét becserélni, aki megmentette egy kínos kudarctól.
    Egy csatárral kezdeni itthon Feröer ellen érdekes volt.
    Hajrá Magyarország !

3. #2323
    Őstag
    2013. 07. 25.
    1.348

Jól gondolom, hogyha amegint nincs a z utolsó perces román egyenlítő gól és vasárnap annyi pontot kapunk mint ők, akkor kint vagyunk??