Oldal: 52 / 159 ElsőElső ... 242505152535462102152 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 511 - 520 (1589) összesen
Like Tree40Likes

Téma: Minden ami monitor

  1. #511
    Őstag zsjozsef avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    1.175

    Alapbeállítás

    Idézet attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a jelzéséből ítélve nincs rajta DVI csatlakozó, csak analóg, gondolom azért olcsóbb
    Aha. És az nekem mit jelent?
    De egyébként jó?
    "Ha úgy érzed, hogy jó vagy, call, ha nem érzed erősnek magad, reraise all in."

  2. #512
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 25.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Most komolyan srácok, +16-17ezeréert már van 24es, ez neked is jozsef csak 4-5 beülő. ne szédítsen el senkit az az 1920as szélesség, 22es monitoron nagyon picik lesznek a betűk ekkora felbontásnál, és nem árt a függőleges 1200sem, ezeket a 16:9es monitorokat olcso filmnéző monitornak találták ki.

  3. #513
    Őstag zsjozsef avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    1.175

    Alapbeállítás

    Köszi.

    Én nem fogom ekkora felbontáson használni. A miniwiev asztalok nekem megfelelnek. 9 Ongame miniview asztal kell perpillanat.
    "Ha úgy érzed, hogy jó vagy, call, ha nem érzed erősnek magad, reraise all in."

  4. #514
    Fanatikus tag mijamoto avatara
    Csatlakozott
    2007. 07. 25.
    Hely
    Rákóczifalva
    Hozzászólások
    291

    Alapbeállítás

    Ár\érték arányban most a Samu 2333SW a legjobb.23 collos(nagyobb pixelméret),full HD felbontás,DVI,pixelgari.A teszteken is jól szerepelt,és 55ért meg lehet venni.

  5. #515
    Őstag pokerguy2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 14.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    Idézet zsjozsef eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aha. És az nekem mit jelent?
    De egyébként jó?
    Dvi-vel élesebb képet ad, digitálisan küldi a jelet.

  6. #516
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 25.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dvi-vel élesebb képet ad, digitálisan küldi a jelet.
    de kb ezt nem látja senki, aki igen az hazudik
    én most HDMIvel hajtom a monitorom, és semmi különbséget nem látok ha másik 2 csatlakozó fajtával nézem

  7. #517
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Idézet zsjozsef eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi.

    Én nem fogom ekkora felbontáson használni. A miniwiev asztalok nekem megfelelnek. 9 Ongame miniview asztal kell perpillanat.
    Ezeket a monitorokat erdemes a max felbontason hasznalni, különben tök homály képet ad, ha kisebbre állítod.

    amúgy meg osztom a többiek éleményét, 24-es 1920x1200-as felbontas. Nem érdemes 10-20-30 ezer forinton vacilálni. ez a munkaeszközöd. a pókeres bevételhez képest meg nem olyan nagy a különbség. nekem még gagyi analog kimenetes videokartyam van, s teljesen jo azzal is a poker, meg a filmek is.

    Ezt a 24 colos samsung monitort (Samsung SyncMaster 2493HM "Kilimanjaro" 24" LCD monitor :: Samsung monitor) a 2. legjobb pokeres befektetesnek tartom a HM/PT utan. bár ezt már nem forgalmazzák, gondolom azota jött ki ujabb modell, s ezt en anno 80k-ért vettem,DVI, analog, s HDMI-s bemenete is van, összevissza forgatható, nagyon pöpec kis gépezet.

    Tiszta jóindulatból mondom, hogy ne spóroljatok most, hogy 22 vagy 24 colosat vesztek. Én azt sajnálom, hogy nem előbb cseréltem le a 17 colos CRT-met ilyenre.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  8. #518
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 09. 18.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Hello!

    Egy igazi számítástechnikai fish vagyok szóval lenne néhány kérdésem.
    Milyen monitort ajánlotok 8-9 asztalos játékra? Most egy 20"-os 1680x1050-es monitort használok de ezen már 6 asztalnál is kifolyik a szemem olyan kicsit a számok (főleg starson). Laptopról menne amiben ati radeon xpress 200M videokártya van (ha egyáltalán ez az ). Max 75K-t szánnék rá.

  9. #519
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    Idézet ikszorn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello!

    Egy igazi számítástechnikai fish vagyok szóval lenne néhány kérdésem.
    Milyen monitort ajánlotok 8-9 asztalos játékra? Most egy 20"-os 1680x1050-es monitort használok de ezen már 6 asztalnál is kifolyik a szemem olyan kicsit a számok (főleg starson). Laptopról menne amiben ati radeon xpress 200M videokártya van (ha egyáltalán ez az ). Max 75K-t szánnék rá.
    24-es LCD 1900*1200. Ha ezt a topicot végignézed (elég az elmúlt 5-6 oldal) fogsz találni neked valót.

  10. #520
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet zsjozsef eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi.

    Én nem fogom ekkora felbontáson használni. A miniwiev asztalok nekem megfelelnek. 9 Ongame miniview asztal kell perpillanat.
    De bizony ekkora felbontáson fogod használni, mert ha egy LCD monitort nem a natív felbontásán használsz, akkor olyan lesz, mintha ködben néznéd a képét. Ez a hátránya megvan ezeknek a monitoroknak, hogy elveszett a szabad átállíthatóság lehetősége.
    Monitor választásnál azt is figyelembe kell venni, hogy csak pókerra akarja valaki használni vagy filmet nézni, játszani is akar-e rajta. Utóbbiakhoz kicsit jobb minőségű holmit illik választani.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •