Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás

    http://www.pokerakademia.com/hirek///

  2. #2
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 04. 22.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    A CL Galic a világ legnagyobb fishe volt a Concordban 5/10-en olyan 5K-t bukott 3 óra alatt úgy, hogy semmi értelem nem volt a játékában (kb az élő közvetítés alatt is ezt a játékot láttuk tőle). Az egész asztal rajta röhögött, mert mindig kiosztott mindenkit, hogy hogy játszhat ilyen szarul, Zsombival pedig közölte, hogy az nem az ő klasszisa, hogy gyenge lapokkal bemenjen a partikba

  3. #3
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Szegény Kati, az a 9-es set eléggé lehúzta, ha ott nincs bad beat, simán bent van a döntőben....

  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 10.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Idézet mese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szegény Kati, az a 9-es set eléggé lehúzta, ha ott nincs bad beat, simán bent van a döntőben....
    A végét nem láttam, de azt igen, hogy a finn, aki SS volt az még bent volt a legjobb kilencben is, pedig kevesebb zsetonja volt, mint Katinak amikor kiesett. Szal jó lap volt az A9s az allinre, de lehet, hogy egy kis türelem még jobb lett volna. Persze az a kilences szett az én idegeimet is erősen megviselte volna.

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet betis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A CL Galic a világ legnagyobb fishe volt a Concordban 5/10-en olyan 5K-t bukott 3 óra alatt úgy, hogy semmi értelem nem volt a játékában (kb az élő közvetítés alatt is ezt a játékot láttuk tőle). Az egész asztal rajta röhögött, mert mindig kiosztott mindenkit, hogy hogy játszhat ilyen szarul, Zsombival pedig közölte, hogy az nem az ő klasszisa, hogy gyenge lapokkal bemenjen a partikba
    Én nem tudom te ki vagy, de miért jó hogy másokat nyilvánosan megalázol? Szégyellhetnéd magad!

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Tatabanya
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Idézet CanUPlsFold eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nem tudom te ki vagy, de miért jó hogy másokat nyilvánosan megalázol? Szégyellhetnéd magad!
    Es mer kell rogton ratamadni valakire, anelkul, hogy tudnad, kirol beszel? Betis csakis az igazat mondta, en is es meg jopar ismerosom jaccott a horvat ellen es a hatarozott, egyontetu velemeny pontosan ez, csak ennel csunyabb szavakat is tartalmaz :-) Nincs azzal semmi gond hogy fish (persze azert kicsit az irigyseg is beszel belolunk), de onnantol h megjacca a nagy pokersztart, lemondhat a pozitiv hozzaallasrol.
    Utoljára módosítva: rocqoel által: 2009. 04. 23. 08:45

  7. #7
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 10. 17.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Az volt a legnagyobb, amikor fotózták a játékosokat és külön megkérte a fotóst, hogy róla egész alakos képet készítsen és felállt az asztaltól!!!!!

    Kaptam egy AA-t korai vakszinten és körfold után bemutattam, mire megjegyezte, hogy Q10 volt nála, megkérdeztem viccesen, hogy miért nem játszott vele, erre nekem támadt, hogy hogy képzelem én, hogy ő ilyen szar lappal játszana és tisztában vagyok-e az ő klasszisával....
    Mindezt úgy, hogy korábban K5s lapot alkalmasnak tartotta a játékra, hasonló poziciós emelésem után.
    Kevés nála arrogánsabb, unszimpatikusabb játékossal találkoztam pókerasztalnál.
    Később - ahogy Gyuri bácsi mondaná - a kártya csúnyán megbüntette viselkedéséért, amikor is kedvenc lapkombinációmba futott egy JJ8 flopon.
    Nem tudta elengedni az AJ-t. (Aki nem tudná, a kedvenc lapkombinációm J8d. )
    Na ezt aztán halgathattam tőle jó ideig, hogy mit kerestem J8-cal a leosztásban...Mondtam neki, hogy évek óta ez a kedvenc lapom és legtöbbször JJ8 flopot kapok rá, ezen a ponton tévesen azt a következtetést vonta le, hogy ironizálok.
    Fogalmazhatunk úgy, hogy sportbaráti kapcsolatom Dragan Galiccsal nem alakult túl felhőtlenül, de ennek ellenére drukkolok neki, mert élő bizonyítéka, hogy a pókerjáték téves útvesztőin bolyongók számára sem elérhetetlen egy EPT FT chiplead...Lehet továbbra is reménykedni, álmodozni.
    Utoljára módosítva: Barta Zsolt által: 2009. 04. 23. 10:19

  8. #8
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Hatalmas gratula a hölgynek! WP!
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  9. #9
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 04. 22.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Idézet CanUPlsFold eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nem tudom te ki vagy, de miért jó hogy másokat nyilvánosan megalázol? Szégyellhetnéd magad!
    Szerintem nagyon finoman fogalmaztam, elég érzékeny lelkületű gyerek lehetsz, ha erre felkapod a vizet. És elfelejtettem nagy GG-t írni a magyar Hölgynek, úgyhogy ezúttal megtenném ha lehet.

  10. #10
    Újonc Avatármc8 avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 30.
    Hely
    Kunhegyes
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Szép volt Kati!!=) Grattt!!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •