Oldal: 24 / 45 ElsőElső ... 14222324252634 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 231 - 240 (449) összesen
  1. #231
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet GreEko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igazábol igy utolag..
    norvég a srác nem is dán

    na egyszerre ment, mind1
    széééép, még azt se tudom milyen nemzetiségű pontosan de fényezem... na mind1 a lényeg skandi és szerintem ők 2en bélával a legjobbak. ennyi.

  2. #232
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Cleggan
    Hozzászólások
    649

    Alapbeállítás

    Azért már a pénzdíjak is szépen emelkednek.Mondjuk az első hely időre megoldaná Béla nem létező anyagi gondjait
    Kíváncsi vagyok az APEH mit szól majd hozzá,most már azért egyre többen figyelik a versenyeket,egyre több hírportálon lehet olvasni róla.

  3. #233
    Őstag GreEko avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    1.061

    Alapbeállítás

    ha igy kaszinoba nyeri külföldön, és adnak rola igazolást, nem piszkálhatja az apeh nem? én azon gondolkodtam inkább, hogy adják oda azt a 2 milio eurot.gondolom nem kp ba, de ekkora összeget utalni se lehet magyar számlára szerintem

  4. #234
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Néhány plusz infó:

    Mivel Bélát most már a live streamen is követhettétek, nekünk is volt végre egy kis lehetőségünk lazítani. Ami azt jelentette, hogy 3 méterre Bélától végig szurkoltuk az egész napot. Nagyon feelinges, a holnapi nap meg brutál hangulatot varázsolunk Bélánknak!

    Mikkelsen 68s callja, meg kb autocall, hisz már potcommited volt a 40-60-hoz.

    Szerintem holnap kb 20 fõs magyar tábor fogja támogatni élőben Bélabát! Bár Iteo, Kaló Dénes és Biri Balázs jelenleg az 5000€-os six handed versenyen játszanak.

    Spirited is indult ezen az Eventen, de 40 perc alatt esett ki, két KK párját mákolták le, valami elképesztő módon. Nem az ő hete volt....

    A többi magyar sem alkotott eddig maradandót. Bélabácsi viszont majd cserébe behúzza a Main Eventet! :-)

    Ja és még valami, sok mindennel elvagyunk maradva, rake race frissítések, végeredmények, psop eredmények, egyes emailek nincsenek megválaszolva. Ezért sorry, igyekezünk jövő héten mindent behozni.

    Találkozunk holnap a képernyők előtt!

    Hajrá Béla!

  5. #235
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet 1blackknight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért már a pénzdíjak is szépen emelkednek.Mondjuk az első hely időre megoldaná Béla nem létező anyagi gondjait
    Kíváncsi vagyok az APEH mit szól majd hozzá,most már azért egyre többen figyelik a versenyeket,egyre több hírportálon lehet olvasni róla.
    Kérlek benneteket, erről ne kezdjünk beszélni ebben a fórumtopicba. Abszolút off és nem is érdekes. Legyen ez az ő gondja.

    Azért hogy ne maradjon megválaszolatlanul leírom hogy legjobb tudomásom szerint hogy van és zárjuk le a témát:

    Amúgy hivatalosan angol cég fizeti ki a pénzt és kaszinóban nyert pénznek számít. Több nagy játékossal is beszélgettem erről, nagy nyeremények után ők már megérdeklődtek mindent és ez teljesen adómentes. Más a helyzet a WSOP-val, ott vagy amcsiban adózod le a 28%-ot vagy otthon a nem tudom mennyit.

  6. #236
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 09. 18.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Elöszőr is nagy grat bélanak!
    A 68s autocall mivel már potcommited. A 78o a 256 boardon is autocall hiszen abban a helyzetben már potcommited volt a holland? srác is. Strassmannak a német kommentátor szerint AA-a volt a xQ5Qx boardon, elég kellemetlen helyzet volt számára..... A norvég srác pedig tényleg kemény egy játékos, mégha online stabil vesztő is dmmikkel....
    Go béla!

  7. #237
    Fanatikus tag Diabolo avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 28.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    Király a tegnapi videó.

    Egy kis magyar leleményesség. LOL ROTFL

    Hajráááááááááá Bééééééééééééééélllllaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!

  8. #238
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 02. 05.
    Hely
    Wales
    Hozzászólások
    1.119

    Alapbeállítás

    Ööö... ezt nem tudom, helyes volt-e elmondani, illetve kirakni... Nem lehet belőle baj?

  9. #239
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    Idézet ggabor1976 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ööö... ezt nem tudom, helyes volt-e elmondani, illetve kirakni... Nem lehet belőle baj?
    +1...
    It's just a ride.

  10. #240
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hely
    London, Chelsea
    Hozzászólások
    245

    Alapbeállítás

    sok sikert béla

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •