Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (55) összesen
  1. #31
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás

    A 15% rake soknak tunik, de ugy hallottam Bajan mukodik terem, aki 2000+1000(!!!) versenyeket indit. amikor visszakerdeztunk a leendo oszto ertetlenkedett "valamibol minket is ki kell fizetni". Nem veletlenul jarnak a Bajaiak inkabb Szegedre jatszani

  2. #32
    Újonc Avatármc8 avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 30.
    Hely
    Kunhegyes
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Akármit is mondtok...szerintem remek ötlet ez a kártyatermek létrehozása!! Jó persze lehet benne találni kivetni valókat (az adó meg stb.) de Magyarország, és az itt élő emberek akik póker játékosok szeretnének lenni, vagy már azok, vagy csak szeretik a pókert, mindenféleképpen nagyon jó dolog lenne számukra ezek a termek!! Szerintem nektek is, és nekem is
    Mindent összevetve...Én örülnék ezeknek a póker kluboknak!!! =) Remélem össze jön

  3. #33
    Újonc Alison26 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Hát azért a 2+1-hez hasonló versenyek nem csak Baján találhatók meg, hanem sok kisebb pesti klubban is... Legalábbis nem olyan ritka az, hogy irreálisan magas a fee bp-en.
    A szabadság és a szerelem után a harmadik legjobb érzés, amikor elnyered mások pénzét.

  4. #34
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Idézet Alison26 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Egy kártyateremben legalább 5, de legfeljebb 10 asztal lehet majd és egy asztalnál maximum 10 játékos játszhat. "

    És mit szeretnének csinálni egy Royale vagy Miami méretű klubbal, főleg a Miamival, ami 1 éve folyamatosan terjeszkedik?
    Lesz beloluk Royale1 es Royale2 Poker Klub... es maris lehet 20 asztalon jatszani...

  5. #35
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 09.
    Hozzászólások
    297

    Alapbeállítás

    Idézet Alison26 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát azért a 2+1-hez hasonló versenyek nem csak Baján találhatók meg, hanem sok kisebb pesti klubban is... Legalábbis nem olyan ritka az, hogy irreálisan magas a fee bp-en.
    és ezeken tényleg elindul valaki? Mondjuk aki csak szórakozásnak tekinti annak majdnem mindegy nem? Végül is ha jobban belegondolok sokkal kevesebb normálisan pénzre játszó pókerest találnék egy 2+1-es versenyen mint egy 2+0.2-esen pl. Vagy hülyeség?

  6. #36
    Újonc Alison26 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Idézet RateszMage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lesz beloluk Royale1 es Royale2 Poker Klub... es maris lehet 20 asztalon jatszani...

    De csak 200 méteres távolságon kívül lehet Lesz majd Royale buszjárat is, ha a legtávolabbi asztalra húztál helyet?
    A szabadság és a szerelem után a harmadik legjobb érzés, amikor elnyered mások pénzét.

  7. #37
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    És adnak a termek igazolást is, hogy adómentes nyeremény?
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  8. #38
    Újonc Alison26 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Idézet viktro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    és ezeken tényleg elindul valaki? Mondjuk aki csak szórakozásnak tekinti annak majdnem mindegy nem? Végül is ha jobban belegondolok sokkal kevesebb normálisan pénzre játszó pókerest találnék egy 2+1-es versenyen mint egy 2+0.2-esen pl. Vagy hülyeség?
    Elindulnak, mert akik ilyen versenyen játszanak, azok pont semmit nem értenek ahhoz, vagy nem is érdekli őket, hogy mekkora az optimális fee mérete, és örülnek, hogy 3000 ft-ból pókereznek egyet. Legalábbis én így látom...
    A szabadság és a szerelem után a harmadik legjobb érzés, amikor elnyered mások pénzét.

  9. #39
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet Bajkevero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A 15% rake soknak tunik, de ugy hallottam Bajan mukodik terem, aki 2000+1000(!!!) versenyeket indit. amikor visszakerdeztunk a leendo oszto ertetlenkedett "valamibol minket is ki kell fizetni". Nem veletlenul jarnak a Bajaiak inkabb Szegedre jatszani
    Ez itt off, de ha már bajai vagyok....ilyen versenyről még nem hallottam, versenyek után szoktak viszont SnG-ket rendezni, igény szerint 1000+500, 2000+1000...és így tovább baráti áron...a vicc az h simán tele lesz és nem is értik miért röhögök....
    Hozzátenném CG-n is voltak csúnya dolgok...mivel a rake-ről 99% nem tudja, h micsoda, ezért az ügyes osztó kollégák néha véletlen - a könnyebb kerekítés kedvéért- 10%ot húztak le...
    A másik szépség, hogy 100-200-on ha flop van, akkor van rake is, és egyből levesznek egy 100-ast a potból, ami ugye néha csak 400
    Utoljára módosítva: kisrapi által: 2009. 05. 06. 16:17
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  10. #40
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Azért teljesen érthető az, hogy 1k forintot levesznek feenek. Feltételezem, hogy normális körülmények vannak, tehát van jó osztó, asztal, zseton, rendszer stb.
    Az, hogy a játékosok nem hajlandók 3ezer forintnál többet fizetni egy versenyért, azt vonja maga után, hogy nagyon aránytalan, és egyben veszteséges lesz a játékuk, mert kicsi lesz a prize pool.
    A körülményeket meg kell fizetni, ha nem tetszik, lehet magadnak is versenyt szervezni.
    Viszont sokak azt mondják, hogy nekik a feeling nagyon fontos, és inkább kifizetik azt az ezrest ezért, hogy az este jót szórakozzanak, miközben nem kerül többe az egész 3ezer forintnál.

    Ami a raket illeti cg-n, az pedig lopás, és nagyon is büntetni kellene, legalább bojkottal.
    100/200-as vakoknál 5%-os rakkel nagyon is szép összeget lehet keresni. Borravalóról nem is beszélve, persze az ilyen osztó inkább egy nagy taslit érdemel helyette.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2009. 05. 06. 16:36
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •