Oldal: 162 / 888 ElsőElső ... 62112152160161162163164172212262662 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.611 - 1.620 (8873) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Holdem Manager

  1. #1611
    Tag hgt1 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 11.
    Hely
    sadfgh
    Hozzászólások
    181

    Alapbeállítás

    bocs a hulye kerdesert.........
    (mar rajottem lol)
    Utoljára módosítva: hgt1 által: 2009. 05. 11. 09:42

  2. #1612
    Újonc boce avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Megpróbálom 3x is, hátha mégis válaszol valaki.
    A freeroll tornákon elért helyezést és a megnyert összeget be lehet-e valahogy írni?

  3. #1613
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hozzászólások
    1.219

    Alapbeállítás

    Valaki tapasztalt mostanában olyat, hogy a starsos kezek egy részénél elkezd errort jelezni a HM importáláskor? Ma tapasztaltam először ezt, egyébként hibátlanul működött eddig a HM-Stars kettős. Ma viszont sessionönként a kezek jó 30%-a erroros. Elképzelni nem tudom, hogy mi a jó élet gondja lett hirtelen a HM-nek a kezek egy részével.

  4. #1614
    Őstag vinczesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 19.
    Hely
    Somewhere in time
    Hozzászólások
    1.188

    Alapbeállítás

    Idézet Vika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valaki tapasztalt mostanában olyat, hogy a starsos kezek egy részénél elkezd errort jelezni a HM importáláskor? Ma tapasztaltam először ezt, egyébként hibátlanul működött eddig a HM-Stars kettős. Ma viszont sessionönként a kezek jó 30%-a erroros. Elképzelni nem tudom, hogy mi a jó élet gondja lett hirtelen a HM-nek a kezek egy részével.
    Én Cake-es kezeket konvertálok Starsos formátumba. Ezzel a mai napig nincs gondja, habár valószínűleg nem a legfrissebb a formátum. Viszont a konverziós hibákat gyűjti egy fájlba, amiben meg lehet nézni, hogy mivel van baja. Illetve javaslom még a HM fórumát, ahol szinte azonnal jelezni szokták, ha valami változott vagy nem jól működik.

  5. #1615
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806

    Alapbeállítás

    Sziasztok
    Szeretnék venni HM-t és cash game-zni.
    PKR-t néztem ki csak azt nem tudod hoyg támogatja e a HM?
    Ha nem akkor melyik oldalt ajánljátok cg-zni? Amit persze támogat a HM és jó az RB és bónusz?Bár ha meg a PKR akkor nekem az tökéletes.
    Köszi!

  6. #1616
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 03. 12.
    Hely
    Hódmezővásárhely
    Hozzászólások
    269

    Alapbeállítás

    Idézet boce eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megpróbálom 3x is, hátha mégis válaszol valaki.
    A freeroll tornákon elért helyezést és a megnyert összeget be lehet-e valahogy írni?
    Lekéred e-mailbe a tour historyt kinyomod egy szövegfájlba és import file és Tourney resultba látszanak majd a free nyereményeid is.
    (Mondjuk ezt még csak starsra próbáltam)

  7. #1617
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    280

    Alapbeállítás

    Idézet csabadeak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok
    Szeretnék venni HM-t és cash game-zni.
    PKR-t néztem ki csak azt nem tudod hoyg támogatja e a HM?
    Ha nem akkor melyik oldalt ajánljátok cg-zni? Amit persze támogat a HM és jó az RB és bónusz?Bár ha meg a PKR akkor nekem az tökéletes.
    Köszi!
    :: HOLD'EM MANAGER :: Online Poker Tracking and Analysis Software

    alul:

    SUPPORTED SITES
    Poker Stars
    Full Tilt
    Party Poker
    Absolute
    Crypto Network
    Dracula Holdem
    Prima
    Micro Gaming Network
    iPoker Network
    Bodog
    Ultimate Bet
    OnGame Network
    Everest
    Betfair
    Pacific
    Red Kings
    NoiQ
    Lucky Ace
    Titan


    PKR-t nem látom, de persze csodák vannak. (3D ben szerintem nehez lehet megcsinálni) Viszont annak is megvan az elonye, ha 1 teremben nem lehet használni: más se használja

    mikro limiten Ongame nekem jó + Bwines ajándék HM opciót is ki tudod használni.
    Utoljára módosítva: Mandras által: 2009. 05. 12. 15:01

  8. #1618
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hozzászólások
    1.219

    Alapbeállítás

    Idézet vinczesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én Cake-es kezeket konvertálok Starsos formátumba. Ezzel a mai napig nincs gondja, habár valószínűleg nem a legfrissebb a formátum. Viszont a konverziós hibákat gyűjti egy fájlba, amiben meg lehet nézni, hogy mivel van baja. Illetve javaslom még a HM fórumát, ahol szinte azonnal jelezni szokták, ha valami változott vagy nem jól működik.
    OK, köszi! Annyira friss a probléma, hogy jobban még nem néztem utána. Arra is gondoltam, hogy valami átmeneti Stars-os probléma lehet(ett) esetleg.

  9. #1619
    Lelkes újonc DickAssman avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Hely
    Otthon
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás Ongame SnG

    Üdv!
    Előre is elnézést, ha ez a kérdés felmerült már itt korábban, csak elkerülte a figyelmemet! Szóval, valakinek sikerült beimportálnia az Ongame-es SnG handjeit a HM-be úgy, hogy meg is jeleníti a statokat? Nekem beimportálta, rá is lehet keresni a játékosokra, de nem mutat semmilyen statisztikát. 1.08 beta 21 verzió van fenn.
    Köszönöm

  10. #1620
    Őstag Yomb1e avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Jancsika Jancsikaaa
    Hozzászólások
    1.462

    Alapbeállítás

    Ha egy termen belül 2 nick statjait akarom egyben nézni akkor csak hozzá kell adni aliashoz a 2-at és ennyi?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •