Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (18) összesen
  1. #1
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás $6.5 10 fos turbo, bubble

    4-en maradtunk, nekem 4500, CL-nek 5300, BB ~1500, SB ~1000, vakok 200/400. UTG KK-t kapok. Emelek 800-ra, amire CL all-in tollja, vakok menekulnek.

    Mit tegyek?

  2. #2
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    hát szerintem ezt nem lehet eldobni, lehet csak a miniraise ingerlte, és csak AA ellen vagy bajba... én inkább pf allin mentem volna v. nagyon ritkán call és hátha all in megy az egyik SS vagy a nagy stack ráemel és rálehet tolni...én legalábbis így csinálnám

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder psycho avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 11.
    Hely
    Mournhold, City of Light, City of Magic
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    Push

    "Csalni nem könnyű, de rendkívül gazdaságos." (ivan41)
    -- THE PASSION THAT UNITES US ALL!!--

  4. #4
    Tag hgt1 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 11.
    Hely
    sadfgh
    Hozzászólások
    181

    Alapbeállítás

    ekkora stackbol ne miniraiselj, 11BBvel sima push
    igy meg h visszatolta easy call
    Utoljára módosítva: hgt1 által: 2009. 05. 11. 11:08

  5. #5
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Először vmi csúnyát akartam írni, de aztán meggondoltam magam és megpróbálok normálisan válaszolni.
    Szóval ekkora stackből eleve csak olyan lappal emelünk, amivel utána allin-callt is vállalunk.
    Ha ehelyett esetleg openpusholsz, az sem gond, de a limp sincs kizárva, ahhoz viszont ismerni kellene az asztal dinamikáját.
    Az egyetlen helytelen lépés a fold, akár open, akár a 3bet után. Ezzel a lappal ilyen stacknél nem bet/foldolhatunk 4handedben egy KK-t!
    Tényleg nem értem a problémát.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  6. #6
    Őstag Agitator avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 24.
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólások
    1.234

    Alapbeállítás

    Én meggyőzném magam hogy AA-ja van, és fold
    ReggieHammond: Hogy a f.szba tudtál megadni egy allint 5-3o-val??
    Agitator: Ez a levelling!

    www.agitatorcoaching.com - Another way to (bankroll) die

  7. #7
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Ez megint egy olyan hand, ami Zehynél a múltkor kiverte a biztosítékot. Te is tudod, hogy mi a jó lépés, én is tudom, itt mindenki tudja, sőt nagyanyám is helyesen válaszolna rá és mégis feltetted.
    Nyilván lemákoltak, esetleg AA-ba futottál.
    less qq more pewpew!

  8. #8
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás

    Valoban tudom, hogy push a helyes valasz. Sot az is volt a celom, hogy all-in mehessek (az egyik short stackkel). Az is igaz, hogy lemakoltak, AQ, river A.
    A kerdes inkabb az volt, hogy van-e olyan extrem stack allas, amikor megis a fold a helyes valasz. De majd betyogom valamelyik ICM kalkulatorba es megnezem. Mindenesetre Sklansky dollar ide vagy oda, nagyon bosszanto toronymagas penz-eselyeskent bubble-bol penz nelkul tavozni

    Az openpush valoban egyszeru megoldas, berakom a penzt, mielott barki is szolna es nem kell tovabb gondolkozni. Ez a megoldas azert nem tetszik, mert boritekolhatoan kor fold lesz, es ugyanott vagyok, mintha 72o-val csinalom mindezt.

  9. #9
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    Idézet Bajkevero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valoban tudom, hogy push a helyes valasz. Sot az is volt a celom, hogy all-in mehessek (az egyik short stackkel). Az is igaz, hogy lemakoltak, AQ, river A.
    A kerdes inkabb az volt, hogy van-e olyan extrem stack allas, amikor megis a fold a helyes valasz. De majd betyogom valamelyik ICM kalkulatorba es megnezem. Mindenesetre Sklansky dollar ide vagy oda, nagyon bosszanto toronymagas penz-eselyeskent bubble-bol penz nelkul tavozni

    Az openpush valoban egyszeru megoldas, berakom a penzt, mielott barki is szolna es nem kell tovabb gondolkozni. Ez a megoldas azert nem tetszik, mert boritekolhatoan kor fold lesz, es ugyanott vagyok, mintha 72o-val csinalom mindezt.
    de legalább nem esel ki.... és kapsz +600 zsetont ha all int tolsz AQval nem megadó neki, legalábbis elméletileg nem... így visszont visszatolta...

  10. #10
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás

    Idézet plastikman0 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de legalább nem esel ki.... és kapsz +600 zsetont ha all int tolsz AQval nem megadó neki, legalábbis elméletileg nem... így visszont visszatolta...
    nem tudom, hogy az-e a cel KK-val, hogy mindenki dobjon. Pont azert jo valasz a reraise push...

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •