Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 16 (16) összesen
  1. #11
    Fáradhatatlan grinder _Roll_ avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet buktar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért van 2 ebből a topicból?
    A híreknél mindig kettő van... nem tudom miért.

  2. #12
    Őstag ThxLittleFish avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 12.
    Hely
    Honolulu
    Hozzászólások
    1.240

    Alapbeállítás

    Mit/milyen szintet szeretnétek elérni mint póker játékos?
    ><()))°>winner, winner, chicken dinner <°((()><

  3. #13
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    melyik oldalt ajánlanátok egy kezdő pókeresnek? (nem teremre gondolok )
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 18.
    Hely
    Tiszavasvári
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Hogyan kezdtétek el az online pókert?
    X-ről mennyi idő alatt jutottatok el odaáig hogy már megélhetés legyen számotokra az online póker?

  5. #15
    Idegen nagymester V avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Idézet audiosultan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ami engem épp foglalkoztat:

    fix limit holdem kész kezek megjátszása húzók ellen. tényleg csak annyi, hogy emelni emelni és reménykedni, hogy nem jön le a flöss, a sor a kétpár stb.?
    mert ez nagyon nem ment psop FL holdemen. (lehet, hogy csak unluck)
    meg úgy egyáltalán vmi minimál fix limit alapstratégiáról ejthetnétek pár szót. bár lehet, hogy erre nincs semmi igény.

    másik pedig:

    türelem kérdése. rengeteg jó játékos van, akik interjúkban arról nyilatkoznak, hogy az ment nekik a legnehezebben, hogy megtanuljanak nyugodtan ülni a seggükön, és ne játszanak meg trash handeket, ha unatkoznak.
    szóval ez nekem már olyan szinten problémás lett vmiért az utóbbi időszakban, hogy szinte már csak HU-ot szeretek játszani.
    szóval mit tudtok javasolni, hogy türelmesebbé váljak, javítsak az állóképességemen, ne érezzek késztetést arra, hogy wpzzek. stb stb.

    még írok ha eszembe jut vmi.

    Ed Miller: Small stakes holdem cimü könyvét nagyon tudom ajánlani, jol le van benne írva, hogy milyen tipusú kézzel, mennyi ellenfél ellen mikor kell mint az örült emelgetni vagy check/raise-elni. torrentröl le lehet szedni.

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Sajnos ismét nem sok mindenről tudtunk beszélni, ezért a magam nevében röviden válaszolok néhány kérdésre.

    Milyen az site elfogadottsága? Konkrétan nektek kell megkeresni,házalni a termekhez rb,rake race ajánlatokért. Vagy már csak válogattok a hozzátok özönlő ajánlatokból?

    Elmondhatjuk, hogy már nemzetközileg is igen jó hírünk van és alapvetően szeretnek a termek velünk együttmüködni. Ami nem könnyű nekik, hisz mi, mint tapasztalt online játékosok, mindig a játékosok érdekeit tartjuk szem előtt. És igen keményen kitartunk amellett hogy a mi játékosaink kapják a piacon elérhető legjobb ajánlatot.

    És én arra lennék még kíváncsi hogy magyar pókeresek hogyan kezdték, milyen limiten, milyen játék típust és mennyi idő volt az hogy azt mondhatta hogy ebből meg tudok élni!

    Ez mindenkinél máshogy alakult. Minden "évjáratban" mások voltak a feltételek. Ajánlom figyelmedbe az eddigi adásokat. Például a Breeth-el vagy Tóth Ricsi-vel készült interjúban szó van a kezdetekről.

    Mennyit szeretnétek nyerni Vegasban? Mennyire várjátok már a kirándulást?

    OFF: Mikor kerül fel az előző két adás?


    Magamért beszélhetek. Én szeretnék olyan 20-30k pluszban hazajönni.

    A műsorok azért nem kerültek fel, mert nem volt Tüsi ezáltal nem volt lehetőség a műsor megvágására. Jelenleg épp ezen dolgozunk és a holnapi nap folyamán mind a 3 hiányzó műsor felkerül az oldalra.

    Mit/milyen szintet szeretnétek elérni mint póker játékos?


    Én magam még Semi profinak sem tekintem. Az évek során nagyon sok tapasztalatra tettem szert és úgy gondolom, hogy a jelenlegi tudásommal MTT téren elérhetek szép sikereket. De nem ez az életcélom, hanem hogy az életben mindig szabad és független legyek, nagyjából azt csinálhassam amihez kedvem van. Szóval nincs kitűzött célom, hova szeretnék eljutni. Szeretném hogy elismerően beszéljenek rólam, talán ennyi...

    Hogyan kezdtétek el az online pókert?
    X-ről mennyi idő alatt jutottatok el odaáig hogy már megélhetés legyen számotokra az online póker?


    Na ez egy hosszabb sztori. Talán a legelső online műsorban (2008.09.02) erről egész részletesen meséltünk.

    Remélem hamarosan elindul újra az online rádionk is és akkor ismét idő jut minden általatok feltett kérdésre.

    GL to everyone!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •