Oldal: 9 / 13 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (126) összesen
  1. #81
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 07. 10.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Koszonom szepen a meghivast, orultem hogy eloben is megismerhettem az akademia jatekosait
    kulon koszonet a versenyert, es hogy Bountyt irtak ki a fejemre

    jo jatek volt,remelem nem neheztelenek a jatekosok, akiket kiejtettem, de csupan mak volt

    sajnos fel 11 kor el kellett jonnunk, 5 oras ut vart rank... a legkozellebire jobban keszulok, es maradok egesz ejjel...

    sajnos egy valamiben csalodtam:

    sor nelkul maradtam, egy adossagot sem sikerult behajtanom, pedig sokan megigertek, hogy leitatnak csak jojjek, plusz tancoslanyok stb)

    szoval meg1x

    nagy grat a szervezoknek es a nyerteseknek

    alien307

  2. #82
    Fáradhatatlan grinder rogan99 avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    557

    Alapbeállítás

    Nagyon jó volt! Mondjuk ismét megerősítst nyert h nincs türelmem az mtt-khez.
    Szerencsére R1per2 gerilla akcióba kezdett és nyitott egy 12/25-ös cg asztalt, szóval volt baráti cg is, csak gyorsnak és szemfülesnek kellett lenni

  3. #83
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Milyen jó, hogy elhoztam a zsetonokat, különben még ez se lett volna.
    Sajnos 6max asztalt szoktunk játszani, több embernél nagyon vontatott és unalmas az élő cg egymás között szerintem, így sokan csak waiting listre kerültek, és reggel 3 körül volt játékos csere.
    Más kérdés, hogy így mi lettünk a hely fekete bárányai, akiket szúrós szemmel néznek az osztók...
    Lett volna kísérlet másik mikro asztalt nyitni, de nem adtak zsetont/kártyát hozzá, csak osztóval együtt 50/100-hoz, ami persze érthető is, ez nem a Zappa.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2009. 05. 17. 19:04
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  4. #84
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 06. 19.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Kedves Akadémiás sporttársak!Jó volt újra találkozni veletek,remek volt a hangulat,jó a hely,a szervezés.Köszi mindent.Mindenkinek jó egészséget és sok szerencsét kívánok. Géza

  5. #85
    Pro Team tag atish81 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    remek
    Hozzászólások
    768

    Alapbeállítás

    thx a szervezésért, tök jó volt!

    Nene+atish81
    "I just tell myself im gonna end up with all the gold in the end if I keep playing well"

  6. #86
    Fáradhatatlan grinder ervino avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    734

    Alapbeállítás

    köszi a szervezést!

    jó volt látni, hogy sokkal többen voltunk, mint ősszel, és az emberek többsége, akit még múltkor ismertem meg, képes volt azóta fejlődni/szintet lépni. ilyenkor fogalmazódik meg az emberben, hogy csak hasznos dolog ez az akadémia.

    a jótékonysági összeg átadásakor látszott Tünde arcán, hogy jobb helyre nem is kerülhetett volna a pénz. örülök, hogy részese lehettem ennek az akciónak, gyakran a monitor mögött kockulva bele sem gondolunk, hogy mennyit jelenthet 1-1 embernek akár már fél buy-in is. remélem a legjobbakat!

    a stand-up is jó volt, sokat nevettem Hadházi kolléga szövegén. ennél csak akkor nevettem többet, amikor a kicsiny dél-alföldi csapattal megindultunk reggel negyed 6-kor a vasútállomás felé, és fáradt aggyal pókeres kifejezésekkel próbáltuk leírni a körülöttünk lévő világot (pl. állunk a piros lámpánál, miközben nyilvánvalóan nem jön semmi és átmehetnénk az úton, Soufi megszólal: "de nitek vagyunk...", vagy a kebabosnál a "minden mehet bele?" kérdésre a helyes válasz az "all-in")

    a verseny se volt rossz, a lapok szerencsére jöttek, de sajna a veszélyes flopok is. így többnyire végig shortként játszottam, középtávnál hullottam el egy flipen, pedig épp szerintem az az AK volt a legerősebb lap a sok közül, amivel preflop allint toltam. a cg szerintem is lehetett volna barátibb. bár nekem nem okozott gondot az 50/100, azért vannak sokan, akik emiatt kényelmetlenebbül tudtak csak játszani.

    összességében nagyszerű rendezvény kerekedett ki a találkozóból, az őszire már most jelentkeznék!
    Azt hittem blöffölök, erre a végén kiderül, hogy valuebet.

  7. #87
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Más kérdés, hogy így mi lettünk a hely fekete bárányai, akiket szúrós szemmel néznek az osztók...
    Lett volna kísérlet másik mikro asztalt nyitni, de nem adtak zsetont/kártyát hozzá, csak osztóval együtt 50/100-hoz, ami persze érthető is, ez nem a Zappa.
    Ezt sajnálattam hallom, mert le volt egyeztetve minden a hellyel...
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  8. #88
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    az 50/100al igazából nem az a legnagyobb baj, hogy túl sok, hanem hogy nem azért mentünk, hogy "egymást fosszuk ki"

    azt meg csak zárójelben teszem hozzá, hozzá hogy ilyen árak mellett egy 10/20as asztalra is adhattak volna osztót rake nélkül kb. ...
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  9. #89
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az 50/100al igazából nem az a legnagyobb baj, hogy túl sok, hanem hogy nem azért mentünk, hogy "egymást fosszuk ki"

    azt meg csak zárójelben teszem hozzá, hozzá hogy ilyen árak mellett egy 10/20as asztalra is adhattak volna osztót rake nélkül kb. ...
    +++1
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  10. #90
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 06.
    Hely
    Komárno
    Hozzászólások
    5

    Beszélő Köszi

    Nah, most már megpróbálok oda kommentelni, ahová eredetileg szerettem volna, mert az imént megírtam egy hosszú és fellengzős hozzászólást, de egész máshová posztoltam, mint ahová szerettem volna. Tudom, fish vagyok....

    Nos tehát nagyon okés volt a szervezés, én kifejezetten jól éreztem magam, bár szinte vakon indultam el a happeningre. Egyrészt, mert nem ismertem senkit psychón kívül, másrészt mert nem vagyok valami aktív tagja a közösségnek. Ennek ellenére nagy buli volt, ezért szeretnék köszönetet mondani a szervezőknek, a résztvevőknek, és főleg a játékosoknak, akiktől kifejezetten sokat tanultam. A Pókerakadémia olyan gyümölcsöző és motiváló közösség (ahh, úgy beszélek mint egy politikus), amely sok kezdő fishből képes kinevelni sok naaaagy fisht (na jó, erős regularokat).

    Szeretnék elnézést kérni nálamnál jobb játékostársaimtól az általam elkövetett fishmove-ok miatt, főleg VPetitől, akit nagyon felhúzott, hogy a jobbomon ült

    Sok beszédnek sok az alja, a találkozó hatására most már talán aktivizálni fogom magam.
    Utoljára módosítva: Sekhmet által: 2009. 05. 18. 12:41

Oldal: 9 / 13 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •