Oldal: 89 / 340 ElsőElső ... 3979878889909199139189 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 881 - 890 (3397) összesen
Like Tree21Likes

Téma: Kérdések!

  1. #881
    Fanatikus tag ZoDo avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    494

    Alapbeállítás

    Idézet fejes1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kezd kicsit fake szaga lenni ezeknek a kérdéseknek..de ha nem, először azt tudnám mondani, h nézz szét az összes topikban, sztem kérdéseid 99%-ára választ kapsz.
    +1
    Olvass el mindent amit találsz netes anyagot, és akkor kb lesz rálátásod majd a dolgokra.
    A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász''

  2. #882
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Hatvan
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Tehát töltsem fel pénzel aztán pedig hobbiból és puszta játékszeretetből veszítsem el. Áh értem.

  3. #883
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet csalo01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tehát töltsem fel pénzel aztán pedig hobbiból és puszta játékszeretetből veszítsem el. Áh értem.
    vagy küldd át nekem player transferen, azzal is egy nemes célt szolgálsz
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  4. #884
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Idézet csalo01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tehát töltsem fel pénzel aztán pedig hobbiból és puszta játékszeretetből veszítsem el. Áh értem.
    hát én azért játszom mert kellemes bizsergető érzést okoz a köldököm tájékán))) olyan mikor kellemes meglepetést kapsz karácsonyra))
    (persze kivéve a házas élet örömeit)
    tulajdonképp még pénzeset nem is játszottam, csak freerollokon hadakoztam, de persze biztos kiprobálom hamarosan pénzért is.
    én már annak is örülök hogy egy válogatáson bejutottam a €500 folyo küzdelembe, hisz két hete még azt sem tudtam hogy eszik vagy isszák é aa pókert.
    magyarul: állj hozzá kellő "alázattal"))))

  5. #885
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Hatvan
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás Érdekes...

    Lenne egy érdekes feltevésem a számotokra, kíváncsi vagyok ki hogy játszotta volna meg;

    0,001/0,002$ NoLimit Holdem


    Kézbe lejön 66, valaki emel 0,10-ig mindenki dobja te megadod, majd flopba feljön As,6h,10h én erre berakom a potot 0,31$-t, ő vissza emel 0,62$-ig én azonban 0,93$-ig amit ő csak megad. A turnon egy Qc jön amire én berakok 0,10$-t noszogatásképpen, erre ő 2.47$-ig visszaemel...

    A játékosról annyi, hogy nem egy túl agresszív, mindenre megadok-hívok fajta játékos.

  6. #886
    Fanatikus tag ZoDo avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    494

    Alapbeállítás

    Idézet csalo01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lenne egy érdekes feltevésem a számotokra, kíváncsi vagyok ki hogy játszotta volna meg;

    0,001/0,002$ NoLimit Holdem


    Kézbe lejön 66, valaki emel 0,10-ig mindenki dobja te megadod, majd flopba feljön As,6h,10h én erre berakom a potot 0,31$-t, ő vissza emel 0,62$-ig én azonban 0,93$-ig amit ő csak megad. A turnon egy Qc jön amire én berakok 0,10$-t noszogatásképpen, erre ő 2.47$-ig visszaemel...

    A játékosról annyi, hogy nem egy túl agresszív, mindenre megadok-hívok fajta játékos.
    Handelemzésre külön topicot szoktunk nyitni a megfelelő kategóriában (FAQ-ot olvasd el)

    Egyébként mi a kérdésed?
    A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász''

  7. #887
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 05. 18.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás póker kombináció

    Azt szeretném kérdezni, hogy miért nyert az a játékos akinek dáma drillje van? itt a kép: Kpfeltlts.hu - korltlan ingyen trhely kpeidnek, regisztrci nlkl

  8. #888
    Lelkes újonc Thomasson avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 02.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    87

    Alapbeállítás

    Idézet moklys eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt szeretném kérdezni, hogy miért nyert az a játékos akinek dáma drillje van? itt a kép: Kpfeltlts.hu - korltlan ingyen trhely kpeidnek, regisztrci nlkl
    A képen egy 7es full van 5-ösökkel, illetve egy sor. Itt nem látok dáma drillt.

  9. #889
    Idegen Stexes77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Idézet wavesurfer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

    Nem találom a SharkScope topicot (pedig úgy rémlik hogy van), ezért itt kérdezek.:

    SharkScope oldala honnan tudja, hogy már elhasználtam a naponta engedélyezett 5 free keresésem, miután netet bontok és új IP címről próbálok keresni?

    Nem lehet valahogy kicselezni?
    Szia,

    Sztem hálókártya MAC address alapján szűr, nem IP alapján
    Nem vagyok valami nagy DOS gerinc de a site-ok is így szűrik valahogy a regeket, hogy ne lehessen duplán, triplán accolni egy gépről....

    Üdv, Stexes

  10. #890
    PA addict cake avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 10.
    Hozzászólások
    2.393

    Alapbeállítás

    Mi az a "píl(elés)"?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •